Значок розмірів

Система використовує чотири значок розміри: система малого, системи великих, оболонки дрібних і великих оболонки.

Система маленький значок відображається заголовок вікна. Щоб змінити розмір система маленький значок, почати відображення панелі керування датою, відкрийте вкладку оформлення , виберіть Назву кнопки елемента списку, а потім встановити Розмір поля. Для отримання розміру системи маленький значок, зателефонуйте в GetSystemMetrics функція з SM_CXSMICON і SM_CYSMICON.

Система ікона в основному використовується додатками, але він також відображається в діалоговому вікні сполучення клавіш Alt + Tab. CreateIconFromResource, DrawIcon, ExtractAssociatedIcon, ExtractIcon, ExtractIconExі LoadIcon функції, всі системи великі піктограми. Розмір ікона системи визначається драйвер відео, тому він не може бути змінений. Розмір система великі піктограми можна отримати за номером GetSystemMetrics з SM_CXICON і SM_CYICON.

CreateIcon, CreateIconFromResourceEx, CreateIconIndirect, і SHGetFileInfo функції можуть використовуватися для роботи з ікон в розмірах, ніж інші системи великих.

Маленький значок оболонки використовується в Windows Explorer і загальні діалоги. В даний час це за промовчанням система малого розміру. Для отримання розміру оболонки маленький значок, використання на SHGetFileInfo функція з SHGFI_SHELLICONSIZE | SHGFI_SMALLICON отримати ручку, щоб система зображення списку, а потім на ImageList_GetIconSize функцію, щоб отримати розмір значка.

Велика піктограма оболонки використовується на робочому столі. Щоб змінити розмір великі піктограми, почати відображення панелі керування датою, відкрийте вкладку оформлення , виберіть піктограму зі списку елемент , а потім встановити Розмір поля (цей розмір зберігається в реєстрі, HKEY_CURRENT_USER\Control панелі, Desktop\WindowMetrics\Shell розмір значка). Потрібно також клацнути на Plus! вкладку і встановіть прапорець застосувати великі піктограми . Для отримання розміру оболонки ікона, використовувати в SHGetFileInfo функція з SHGFI_SHELLICONSIZE отримати ручку в список образ системи, то ImageList_GetIconSize функцію, щоб отримати розмір значка.

Меню " Пуск " використовує оболонка дрібні піктограми або великі піктограми оболонки, залежно від того, чи встановлено прапорець поруч із пунктом застосувати великі піктограми.

Вашому додатку необхідно надати групи зображень значок у таких розмірів:

При заповненні WNDCLASSEX структури для використання у реєстрації ваш клас вікна, встановити hIcon член значок 32 x 32 і на значок 16 x 16, член hIconSm . Додатково про значки класу бачите Класом ікон.

Index