ExtractAssociatedIcon

Функція ExtractAssociatedIcon повертає ручку індексованих значок у файл або значок знайдено відповідного виконуваного файлу.

(HICON ExtractAssociatedIcon HINSTANCE  hInst, / / застосування наприклад ручкоюLPTSTRlpIconPath, / / шлях та ім'я файлу для яка є / / хотівLPWORDlpiIcon / / вказівник на значок індексу);
 

Параметри

hInst
Визначає екземпляр програми виклику функції.
lpIconPath
Курсор в рядок, що визначає повний шлях та ім'я файлу, для якого бажане значок. Функція екстракти дескриптор піктограми з цього файлу або з виконуваний файл пов'язаний з цього файлу.

Якщо дескриптор піктограми отримано з виконуваний файл, функція зберігає повний шлях та ім'я файлу, що виконується в рядку вказав на lpIconPath.

lpiIcon
Вказівник на слово , що визначає індекс значок, чиї дескриптор має бути отримані.

Якщо дескриптор піктограми отримано з виконуваний файл, функція зберігає на значок ідентифікатор у WORD вказав на lpiIcon.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є маркер значок. Якщо значок витягується з відповідного виконуваного файлу, функція зберігає повний шлях та ім'я файлу, що виконується в рядок, вказав на lpIconPathі зберігає на значок ідентифікатор у WORD вказав на lpiIcon.

Якщо функцію не вдається, значення, що повертається, є NULL.

Зауваження

Функція ExtractAssociatedIcon спочатку шукає індексованих значок у файл, вказаний на lpIconPath. Якщо функції не вдалося отримати дескриптор піктограми із цього файлу, файл має пов'язаний виконуваний файл, він виглядає виконуваного файлу значок. Асоціації з виконуваних файлів на основі імені файлу розширення, зберігаються в окремих користувачів частина реєстру і можуть бути визначені за допомогою команди асоціювати файл-менеджер.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: потрібна Версія 3.5 або пізнішу версію.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в shellapi.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання shell32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Огляд іконки, значок функції, ExtractIcon

Index