Керування кольорами повідомлень

Елементи та системи може надсилати повідомлення керування кольором, коли вони хочуть діалоговому вікні процедура малювати тла елемента керування або інше вікно за допомогою конкретних пензля та кольори. Це може бути корисним, коли програми змінити кольори за замовчуванням використовуються в діалогових вікнах та їх контролю. Нижче наведені керування кольором повідомлень, які замінили WM_CTLCOLOR повідомлення.

WM_CTLCOLORBTN
WM_CTLCOLORDLG
WM_CTLCOLOREDIT
WM_CTLCOLORLISTBOX
WM_CTLCOLORMSGBOX
WM_CTLCOLORSCROLLBAR
WM_CTLCOLORSTATIC

Елемент керування надсилає повідомлення керування кольором у діалоговому вікні порядку, тільки, перш ніж він малює свій власний фон. Повідомлення дозволяє процедуру, щоб визначити, яка щітка, використовувати і встановити Довідкова інформація та план кольорів. Порядок визначає пензель, повернувши ручку пензля. Щоб настроїти кольори фону та переднього плану, використовує порядок на SetBkColor і функції SetTextColor з елемент керування відображення пристрою контексті. Керування кольором повідомлення проходить дескриптор контексту пристрою відображення процедурі в параметрі wParam повідомлення.

Система надсилає повідомлення WM_CTLCOLORDLG у діалоговому вікні порядку, якщо процедура не обробляти WM_ERASEBKGND повідомлення. Попередньо визначені діалоговому вікні клас має клас фону пензель, так що це повідомлення дозволяє процедури визначити свій власний фон без того, щоб включити код для виконання роботи.

У будь-якому випадку, коли в діалоговому вікні процедури не обробляти повідомлення керування кольором, система використовує пензель з за замовчуванням вікна колір малювати фон для всіх елементів керування і windows, за винятком смуги прокручування. Заявку можна отримати колір вікна за замовчуванням шляхом передачі значення, COLOR_WINDOW на GetSysColor функції. Хоча пофарбовані фону, колір переднього плану для контексту пристрою відображення встановлений за замовчуванням колір тексту (COLOR_WINDOWTEXT). Для смуги прокручування систему використовує пензля, маючи колір смуги прокручування за промовчанням (COLOR_SCROLLBAR). У цьому випадку, Довідкова інформація та план кольорів для контексту пристрою відображення налаштовані на білі і чорні, відповідно.

Index