WM_CTLCOLOREDIT

Поля, що не тільки для читання або вимкнути надсилання повідомлення WM_CTLCOLOREDIT вікна, що його батько, коли це буде розіграно. Відповідаючи на повідомлення, батько вікно допомогою дескриптор контексту вказаного пристрою можна встановити кольори тексту й фону редагування елемента керування.

WM_CTLCOLOREDIT hdcEdit = wParam (HDC);   / / ручка для відображення контекстного hwndEdit = lParam (HWND); / / обробляти статичні контролю 

 

Параметри

hdcEdit
Значення wParam. Обробляти до контексту пристрою для керування вікна редагування.
hwndEdit
Значення lParam. Ручка для редагування елемента керування.

Повернення значень

Якщо програма обробляє це повідомлення, вона має повернути ручку Пензель. Система використовує пензля малювати на тлі редагування елемента керування.

Дія за промовчанням

Функція DefWindowProc вибирає кольори за замовчуванням системи для редагування елемента керування.

Зауваження

Лише для читання або інвалідів елементах керування не відправити WM_CTLCOLOREDIT повідомлення; Замість цього, вони відправити WM_CTLCOLORSTATIC повідомлення. Однак, з міркувань сумісності системи повідомлення надсилається у WM_CTLCOLOREDIT для читання та інвалідів елементах керування Якщо програма була розроблена для Windows 3.1, або раніше.

Система автоматично не знищити повернувся пензля. Це відповідальність програми знищити пензля, коли це вже не потрібно.

WM_CTLCOLOREDIT повідомлення ніколи не передається між нитями, він тільки надсилається в тому ж потоці.

Якщо в діалоговому вікні процедури обробляє це повідомлення, слід ролях бажаного значення, що повертається, щоб на BOOL і повернути значення безпосередньо. Якщо у діалоговому вікні порядок повертає значення FALSE, то обробки повідомлення за замовчуванням виконується. DWL_MSGRESULT значення, встановлення за допомогою SetWindowLong функції ігнорується.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 2.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Редагування елементів керування огляд, Редагувати елемент керування повідомленнями, DefWindowProc, RealizePalette, SelectPalette, WM_CTLCOLORBTN, WM_CTLCOLORDLG, WM_CTLCOLORLISTBOX, WM_CTLCOLORMSGBOX, WM_CTLCOLORSCROLLBAR, WM_CTLCOLORSTATIC

Index