WM_CTLCOLORSTATIC

Статичний елемент керування, або поля, що тільки для читання або інвалідів, надсилає повідомлення WM_CTLCOLORSTATIC до вікна, що його батько, коли це буде розіграно. Відповідаючи на повідомлення, батько вікно допомогою дескриптор контексту вказаного пристрою можна встановити кольори тексту й фону статичні контролю.

WM_CTLCOLORSTATIC hdcStatic = wParam (HDC);   / / ручка для відображення контекстного hwndStatic = lParam (HWND); / / обробляти статичні контролю 

 

Параметри

hdcStatic
Значення wParam. Обробляти до контексту пристрою для статичного керування вікна.
hwndStatic
Значення lParam. Обробляти статичні контролю.

Повернення значень

Якщо програма обробляє це повідомлення, повернутого значення є дескриптор пензля, що система використовує малювати на тлі статичний елемент керування.

Дія за промовчанням

Функція DefWindowProc вибирає кольори за замовчуванням системи для статичного контролю.

Зауваження

Редагування елементів керування, які не тільки для читання або інвалідів не відправити WM_CTLCOLORSTATIC повідомлення; Замість цього, вони відправити WM_CTLCOLOREDIT повідомлення. Однак, з міркувань сумісності системи повідомлення надсилається у WM_CTLCOLOREDIT для читання та інвалідів елементах керування Якщо програма була розроблена для Windows 3.1, або раніше.

Система автоматично не знищити повернувся пензля. Це відповідальність програми знищити пензля, коли це вже не потрібно.

WM_CTLCOLORSTATIC повідомлення ніколи не передається між нитями; він надсилається лише в тому ж потоці.

Якщо в діалоговому вікні процедури обробляє це повідомлення, слід ролях бажаного значення, що повертається, щоб на BOOL і повернути значення безпосередньо. Якщо у діалоговому вікні порядок повертає значення FALSE, то обробки повідомлення за замовчуванням виконується. DWL_MSGRESULT значення, встановлення за допомогою SetWindowLong функції ігнорується.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 2.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Статичний Огляд елементів керування, статичний повідомлення про контроль, DefWindowProc, RealizePalette, SelectPalette, WM_CTLCOLORBTN, WM_CTLCOLORDLG, WM_CTLCOLOREDIT, WM_CTLCOLORLISTBOX, WM_CTLCOLORMSGBOX, WM_CTLCOLORSCROLLBAR

Index