WM_CTLCOLORBTN

WM_CTLCOLORBTN повідомлення надсилається до батьківського вікна, кнопки, коли кнопку збирається зробити. Відповідаючи на повідомлення, батько вікна можна встановити кнопки тексту та фонові кольори.

WM_CTLCOLORBTN hdcButton = wParam (HDC);   / / ручка для кнопки відображення контексті hwndButton = lParam (HWND); / / Ручка кнопки 

 

Параметри

hdcButton
Значення wParam. Ручка для відображення контекст для кнопки.
hwndButton
Значення lParam. Обробляти кнопки.

Повернення значень

Якщо програма обробляє це повідомлення, вона має повернути ручку, до пензля. Система використовує пензля малювати на тлі кнопки.

Дія за промовчанням

Функція DefWindowProc вибирає кольори за замовчуванням системи для кнопки.

Зауваження

Система автоматично не знищити повернувся пензля. Це відповідальність програми знищити пензля, коли це вже не потрібно.

WM_CTLCOLORBTN повідомлення ніколи не передається між нитями. Він надсилається лише в межах одного потоку.

Прапорець або перемикач, колір тексту застосовується до полі або кнопку, його галочку і текст. Для цих кнопок, прямокутник фокусу залишається в системі за замовчуванням (зазвичай чорний колір). Вікно групи, колір тексту застосовується до тексту, але не на лінії, що визначає поле. Натиснувши кнопку, колір тексту застосовується лише до її прямокутник фокусу; Це не впливає на колір тексту.

Якщо в діалоговому вікні процедури обробляє це повідомлення, слід ролях бажаного значення, що повертається, щоб на BOOL і повернути значення безпосередньо. Якщо у діалоговому вікні порядок повертає значення FALSE, то обробки повідомлення за замовчуванням виконується. DWL_MSGRESULT значення, встановлення за допомогою SetWindowLong функції ігнорується.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 2.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд кнопки, кнопки повідомлень, DefWindowProc, RealizePalette, SelectPalette, WM_CTLCOLORDLG, WM_CTLCOLOREDIT, WM_CTLCOLORLISTBOX, WM_CTLCOLORMSGBOX, WM_CTLCOLORSCROLLBAR, WM_CTLCOLORSTATIC

Index