Діалоговому вікні за промовчанням повідомлення обробки

Вікно процедура попередньо діалоговому вікні клас проводить за замовчуванням обробки для всіх повідомлень, які діалоговому вікні процедура не обробляти. Коли процедура діалоговому вікні повертає значення ХИБНІСТЬ для будь-якого повідомлення, попередньо вікно процедура перевіряє повідомлення і виконує наступні дії за промовчанням:

Повідомлення Дія за промовчанням
DM_GETDEFID Це повідомлення можна надіслати діалогове вікно. Діалогове вікно повертає ідентифікатор керування натисніть кнопку "за замовчуванням", якщо діалогове вікно має одну; в іншому випадку вона повертає нуль.
DM_REPOSITION Це повідомлення можна надіслати діалогове вікно верхнього рівня. Діалогове вікно repositions себе, так що воно вписується в область робочого стола.
DM_SETDEFID Це повідомлення можна надіслати діалогове вікно. Діалоговому вікні набори натисніть кнопку за промовчанням для елемента керування, визначені в параметрі wParam , ідентифікатор елемента.
WM_ACTIVATE Відновлює фокус вводу до елемента керування, визначені раніше збереженого маркер, якщо активовано діалогового вікна. В іншому випадку процедура збереження ручка керування, маючи фокус вводу.
WM_CHARTOITEM Повертає нуль.
WM_CLOSE Повідомлення про BN_CLICKED на посаді діалоговому вікні визначення IDCANCEL як ідентифікатор елемента. Якщо діалогове вікно має ідентифікатор IDCANCEL управління і контроль наразі вимкнуто, процедура звучить попередження і не розміщувати повідомлення.
WM_COMPAREITEM Повертає нуль.
WM_ERASEBKGND Заповнює діалоговому вікні клієнтської області за допомогою будь-якого повернувся з WM_CTLCOLORDLG повідомлення або з за замовчуванням вікна колір пензля.
WM_GETFONT Повертає дескриптор визначений у застосунку діалоговому вікні Шрифт.
WM_INITDIALOG Повертає нуль.
WM_LBUTTONDOWN Надсилання CB_SHOWDROPDOWN повідомлення поле зі списком, який має фокус вводу, направляючи елемент керування, щоб приховати її розкривного списку. Процедура закликає DefWindowProc завершити дію за промовчанням.
WM_NCDESTROY Релізи глобальної пам'яті для редагування елементів керування в діалоговому вікні (стосується діалогових вікон в Windows-додатків, задайте стиль DS_LOCALEDIT) і звільняє будь-який визначений у застосунку шрифт (стосується діалогові вікна, що визначити стиль DS_SETFONT). Процедура викликає функцію " DefWindowProc ", щоб завершити дію за промовчанням.
WM_NCLBUTTONDOWN Надсилання CB_SHOWDROPDOWN повідомлення поле зі списком, який має фокус вводу, направляючи елемент керування, щоб приховати її розкривного списку. Процедура закликає DefWindowProc завершити дію за промовчанням.
WM_NEXTDLGCTL Встановлює фокус вводу до елемента керування, визначені ручку в параметрі wParam , до наступного або попереднього елемента керування в діалоговому вікні або першого елемента керування в діалоговому вікні, яке доступне, не вимкнуто і має WS_TABSTOP стилю. Процедура ігнорує це повідомлення, якщо поточне вікно з фокус вводу не елемента керування.
WM_SETFOCUS Встановлює фокус вводу до елемента керування, визначені ручку вікно збереженого контролю. Якщо існує така ручки, процедура встановлює фокус вводу першого елемента керування в діалоговому вікні шаблон, який є видимим, не вимкнуто, і має WS_TABSTOP стилю. Якщо немає такого контролю існує, процедура встановлює фокус вводу на перший елемент керування в шаблоні.
WM_SHOWWINDOW Зберігає ручка керування, маючи фокус вводу, якщо діалогове вікно бути приховані, то закликає DefWindowProc завершити дію за промовчанням.
WM_SYSCOMMAND Зберігає ручка керування, маючи фокус вводу, якщо діалогове вікно буде згорнуто, то закликає DefWindowProc завершити дію за промовчанням.
WM_VKEYTOITEM Повертає нуль.

Процедура попередньо вікно передає всі інші повідомлення DefWindowProc для обробки за промовчанням.

Index