IPrintDialogCallback

[Це попередні документації та тема змінити].

IPrintDialogCallback інтерфейс дозволяє програми отримуватимуть сповіщення та повідомлення з PrintDlgEx функція друку аркуша властивостей відображено.

Коли для здійснення

Здійснення IPrintDialogCallback інтерфейс, якщо ви використовуєте функцію PrintDlgEx і хочете отримувати зворотний виклик сповіщення та повідомлення. Якщо вказано в діалоговому вікні шаблон з певним застосунком елементи керування потрібно впровадити інтерфейс. Метод HandleMessage дозволяє отримувати повідомлення для діалоговому вікні.

Коли ви телефонуєте PrintDlgEx, можна вказати вказівник до зворотного виклику об'єкта в PRINTDLGEX структурі, член lpCallback.

Як правило, також містить об'єкт зворотного виклику на IObjectWithSite клас. Якщо вказати об'єкт зворотного виклику, PrintDlgEx дзвінки QueryInterface для IID_IPrintDialogCallback і IID_IObjectWithSite. Якщо об'єкт зворотного виклику реалізує IObjectWithSite, PrintDlgEx дзвінки в SetSite спосіб передати вказівник на IPrintDialogServices інтерфейс до програми. IPrintDialogCallback методи можна використовувати IPrintDialogServices інтерфейс для отримання відомостей про вибраний принтер.

Коли слід використовувати

Програми не викликати методи IPrintDialogCallback . Функція PrintDlgEx закликає інтерфейс методи, щоб передати дані на додаток.

Методи в таблиці порядку

IUnknown методи

QueryInterface
AddRef
Реліз

IPrintDialogCallback методи

Метод Опис
InitDone Називається, коли система завершення ініціалізації Загальні сторінки друку аркуша.
SelectionChange Називається, коли користувач вибирає інший принтер зі списку установлених принтерів у вікні властивостей друку.
HandleMessage Називається передати повідомлення, надіслані до діалогового вікна дитини в нижній частині сторінки, що Загальні.

Дивіться також

IObjectWithSite, IPrintDialogServices, PrintDlgEx, PRINTDLGEX

Index