Друк аркуша властивостей

[Це попередні документації та тема змінити].

Друк аркуша властивостей є стандартний інтерфейс, що дозволяє користувачеві для визначення властивостей конкретного завдання друку. PrintDlgEx функція, яка створює аркуш властивостей є доступні на Windows NT версії 5.0 та пізніші версії. На першій сторінці аркуша властивостей друку є загальними сторінки. Аркуш властивостей може також мати додаткові певним застосунком і драйвера властивостей наступні Загальні сторінки. Нижній частині Загальна сторінка є дитина діалоговому вікні шаблон з елементами керування, схожі на ті, Загальні діалогового вікна Друк .

Щоб створити та відображення аркуша властивостей друку , ініціалізувати структуру PRINTDLGEX і передати структура PrintDlgEx функції.

Більшість членів PRINTDLGEX структури ідентичні тим PRINTDLG структури. Про те, як використовувати Загальні члени структури взаємодіяти з елементи керування діалоговим вікном перегляньте Діалогове вікно Друк. Інша частина цієї теми описує Друк власності аркуша функції, які відрізняються від "у діалоговому вікні" Друк ".

Ви можете налаштувати аркуша властивостей друку , вказавши діалоговому вікні шаблон для нижньої частину сторінки, Загальні і за допомогою визначення додаткових властивостей дотримуватися загальної сторінки. Докладніше перегляньте налаштування друку аркуша властивостей.

Можна здійснювати зворотний виклик об'єкт, щоб отримувати сповіщення та повідомлення з PrintDlgEx функції під час відображення аркуша властивостей. Застосунки, які забезпечують користувальницькі шаблони або додаткові сторінки використовувати зворотний виклик об'єкта спілкуватися з аркуша властивостей. Докладніше перегляньте Зворотного виклику об'єкт для друку аркуша властивостей.

Друку аркуша властивостей забезпечує підтримку для визначення декількох, які не йдуть підряд діапазонів для друку. PRINTDLGEX структури, член lpPageRanges визначає масив PRINTPAGERANGE структури, в якому кожна структура визначає діапазон сторінок.

Друк аркуша властивостей відображає Поточну сторінку радіо-кнопки в рамках Діапазону сторінок групу перемикачів. Для керування радіо-кнопки Поточної сторінки , використовувати PD_CURRENTPAGE і PD_NOCURRENTPAGE позначки в PRINTDLGEX структурі, член прапори.

Index