Настройка друку аркуша властивостей

[Це попередні документації та тема змінити].

Друк аркуша властивостей можна настроїти таким чином:

Ви не можете змінити верхню частину сторінки, Загальні . Ви не можете змінити сторінки властивостей, які надаються драйвер принтера.

    Щоб надати настроюваний шаблон для Загальна сторінка
  1. Створити настроюваний шаблон для нижньої частину сторінки, Генеральний шляхом зміни шаблону PRINTDLGEXORD, вказані в в PRNSETUP.DLG файл. Настроюваний шаблон має бути такого ж розміру як шаблон за промовчанням. Керування ідентифікатори, які використовуються у шаблоні діалогове вікно друку за промовчанням визначаються в DLGS.H-файлу.
  2. За допомогою структури PRINTDLGEX шаблон наступним чином:
  3. Якщо ви використовуєте шаблон для визначення додаткових елементів керування, потрібно надати для зворотного виклику об'єкта процес вводу для елементів керування. Зворотного виклику об'єкт реалізує IPrintDialogCallback::HandleMessage метод, який отримує повідомлення, відправлені на діалоговому вікні.
    Надати додаткові вікна властивостей
  1. Використання на CreatePropertySheetPage функції для створення додаткових сторінок.
  2. Вказувати масив ручки додаткові сторінки за допомогою PRINTDLGEX структури, член lphPropertyPages.

    Діалоговому вікні процедур, вказаних під час створення кожної сторінки процес повідомлення надіслано до сторінок.

  3. Ви можете надати об'єкт зворотного виклику, який реалізує в IObjectWithSite інтерфейс. Функція PrintDlgEx використовує цей інтерфейс пройти до застосування вказівник на інтерфейс IPrintDialogServices . Діалоговому вікні процедури для додаткових властивостей можуть використовувати цей інтерфейс для отримання відомостей про вибраний принтер.

Index