Зворотного виклику об'єкт для друку аркуша властивостей

[Це попередні документації та тема змінити].

Програма, яка відображає аркуша властивостей друку можна здійснювати зворотний виклик об'єкт, щоб отримувати сповіщення та повідомлення з PrintDlgEx функції під час відображення аркуша властивостей. Надати об'єкту зворотного виклику, вказати вказівник на об'єкт у PRINTDLGEX структури, член lpCallback.

Зворотного виклику об'єкта потрібно впровадити інтерфейс IPrintDialogCallback . Функція PrintDlgEx закликає IPrintDialogCallback методи в таких ситуаціях:

Об'єкт зворотного виклику повинна також здійснювати на IObjectWithSite інтерфейс. PrintDlgEx функції дзвінків на IObjectWithSite::SetSite спосіб передати вказівник на IPrintDialogServices інтерфейс до застосунку. IPrintDialogCallback методи можна використовувати IPrintDialogServices інтерфейс для отримання відомостей про вибраний принтер. Інтерфейс IPrintDialogServices є також корисним для додатків, які створюють додаткові сторінки, дотримуватися загальної сторінки друку аркуша. Діалоговому вікні процедури для додаткових сторінок може викликати методи IPrintDialogServices.