IPrintDialogServices

[Це попередні документації та тема змінити].

IPrintDialogServices інтерфейс дозволяє програму за допомогою PrintDlgEx функції для отримання відомостей про вибраний принтер. Цей принтер зазначено у списку установлених принтерів на сторінці " Загальні " друку аркуша властивостей.

Коли для здійснення

Програми не здійснення інтерфейс IPrintDialogServices . Функція PrintDlgEx реалізує цей інтерфейс.

Коли слід використовувати

Додатків, що функцію PrintDlgEx можна використовувати IPrintDialogServices інтерфейс для отримання відомостей про вибраний принтер під час відображення аркуша властивостей друку . Інтерфейс IPrintDialogServices є корисним для додатків, які IPrintDialogCallback інтерфейс для обробки повідомлення та повідомлення для діалогового вікна дитини в нижній частині сторінки, що Загальні.

Інтерфейс IPrintDialogServices є також корисним для додатків, які створити додаткові сторінки, дотримуватися загальної сторінки. Діалоговому вікні процедури для додаткових сторінок може викликати методи IPrintDialogServices.

Щоб отримати вказівник на IPrintDialogServices інтерфейс, здійснення зворотного виклику об'єкт, що містить на IObjectWithSite клас. Коли ви телефонуєте PrintDlgEx, укажіть вказівник до зворотного виклику об'єкта в PRINTDLGEX структурі, член lpCallback . PrintDlgEx дзвінки на IObjectWithSite::SetSite спосіб передати вказівник на IPrintDialogServices інтерфейс до програми.

Методи в таблиці порядку

IUnknown методи

QueryInterface
AddRef
Реліз

IPrintDialogServices методи

Метод Опис
GetCurrentDevMode Заливає DEVMODE структури відомості про вибраний принтер.
GetCurrentPrinterName Отримує ім'я вибраного принтера.
GetCurrentPortName Повертає ім'я поточного порту.

Index