IPrintDialogCallback::HandleMessage

[Це попередні документації та тема змінити].

PrintDlgEx функції викликів методу HandleMessage дати ваша заявка можливості для обробки повідомлень, надісланих до дитини діалогового вікна в нижній частині сторінки, що Загальні друку аркуша властивостей. "У діалоговому вікні" дитина "містить елементи керування, схожі на ті, у діалоговому вікні" Друк ".

(HRESULT HandleMessage HWNDhDlg,UINTuMsg,WPARAMwParam,LPARAMlParam,LRESULT* pResult);
 

Параметри

hDlg
Обробляти до діалогового вікна дитини в нижній частині сторінки, що Загальні.
uMsg
Визначає час отримав повідомлення.
wParam
Визначає докладніші відомості про повідомлення. Точне значення залежить від значення параметра uMsg.
lParam
Визначає докладніші відомості про повідомлення. Точне значення залежить від значення параметра uMsg.

Якщо параметр uMsg вказує WM_INITDIALOG повідомлень, lParam — це вказівник на PRINTDLGEX структура містить значення вказано, коли був створений аркуша властивостей.

pResult
Вказівник на змінну, що ви повинні встановити для позначення в результаті повертати діалогове вікно для повідомлення.

Повернення значень

Повернення S_OK, якщо HandleMessage здійснення обробляються повідомлення. У цьому випадку функція PrintDlgEx не виконує будь-які обробки повідомлення за замовчуванням.

Повернення S_FALSE, якщо ви хочете, щоб PrintDlgEx для виконання його обробки повідомлення за замовчуванням.

Зауваження

Для повідомлення про прийняті в WM_NOTIFY повідомлення, ви повинні використовувати функції SetWindowLong з DWL_MSGRESULT значення встановити значення, що повертається. Коли ви телефонуєте SetWindowLong, за допомогою GetParent (hDlg) для встановлення значення DWL_MSGRESULT Загальні сторінки, яка є батьком дитини вікні.

За промовчанням діалоговому вікні порядок дочірнього вікна в нижній частині сторінки, що Загальні процесів WM_INITDIALOG повідомлення до передачі її до HandleMessage методу. Для всіх інших повідомлень, надісланих дочірнього вікна HandleMessage отримує повідомлення спочатку. HandleMessage повернути значення визначає, чи процедури за замовчуванням діалогове вікно обробляє повідомлення або ігнорує його.

Якщо HandleMessage процесів WM_CTLCOLORDLG повідомлення, вона має повернути дійсний пензля ручка для картини фон діалогового вікна. Загалом, якщо HandleMessage процесів будь-якої WM_CTLCOLOR * повідомлення, вона має повернути дійсний пензля ручка для картини фон вказаного елемента керування.

Не викликати функцію EndDialog з HandleMessage методом. Замість цього, HandleMessage функцію можна буде викликати PostMessage для надсилання WM_COMMAND повідомлення з IDABORT значення у діалоговому вікні порядку. Розміщення IDABORT закриває вікно властивостей друку і викликає PrintDlgEx повернути PD_RESULT_CANCEL в PRINTDLGEX структурі, член dwResultAction . Якщо ви повинні знати, чому HandleMessage закрито діалогове вікно, необхідно надати свій власний зв'язку механізм між HandleMessage метод і вашого застосування.

Ви можете підкласу стандартних елементів керування діалогового вікна дитини поле в нижній частині сторінки, Загальні . Ці стандартні елементи керування, схожі на ті, що в діалоговому вікні " Друк ". Однак, за замовчуванням діалоговому вікні процедура може також підкласу елементи керування. З-за цього ви повинні підкласу елементи керування, коли HandleMessage процесів WM_INITDIALOG повідомлення. Це гарантує, що ваш підкласу процедура отримує контроль конкретних повідомлень до підкласу процедури, встановленої діалоговому вікні порядок.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 5.0 або пізнішої версії.
Windows:Не підтримується.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, IPrintDialogCallback, EndDialog, PostMessage, PrintDlgEx, PRINTDLGEX, SetWindowLong, WM_COMMAND, WM_CTLCOLORDLG, WM_INITDIALOG, WM_NOTIFY

Index