EndDialog

Функція EndDialog руйнує модальні діалогові вікна, викликаючи системи до кінця будь-якої обробки для діалогового вікна.

(BOOL EndDialog HWND  hDlg, / / ручка для діалогового вікнаIntnResult / / значення до повернення);
 

Параметри

hDlg
Визначає діалоговому вікні, щоб бути знищені.
nResult
Задає значення, що повертається до застосування від функції, що створений діалогового вікна.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є ненульовим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Діалогові вікна, які створені функції DialogBox, DialogBoxParam, DialogBoxIndirectі DialogBoxIndirectParam повинні бути знищені, за допомогою EndDialog функції. Застосунок дзвінки EndDialog від в діалоговому вікні порядок; функція не повинні використовуватися для інших цілей.

В діалоговому вікні процедури можна назвати EndDialog в будь-який час, навіть під час обробки повідомлення WM_INITDIALOG . Якщо ваш застосунок викликає функцію хоча перетворюється WM_INITDIALOG, знищені діалоговому вікні перед тим, як показано, і перш ніж встановити фокус вводу.

EndDialog не знищити діалогового вікна відразу. Замість цього, це встановлює прапора і дозволяє діалоговому вікні процедури для повернення елемента керування до системи. Система перевіряє прапор, перш ніж отримати наступне повідомлення з черги застосування. Якщо установити позначку, система закінчується повідомлення петлі, руйнує діалогового вікна і використовує значення у nResult як повернуте значення з функції, створені в діалоговому вікні.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні функції, DialogBox, DialogBoxIndirect, DialogBoxIndirectParam, DialogBoxParam, WM_INITDIALOG

Index