Настроювання старого стилю діалогових вікон

Ви можете налаштувати діалогове старого стилю Відкрити або Зберегти як , надання OFNHookProcOldStyle гачок процедура, яка отримує сповіщення, призначений за замовчуванням діалоговому вікні процедуру або повідомлення. Також можна надати настроюваний шаблон для використання в якості шаблону за промовчанням. Гачок процедур і шаблони, які використовуються з старого стилю діалогових вікнах схожі на ті, що використовуються з інших загальних діалогових вікнах. Докладніше перегляньте Гачок процедури для загальних діалогових вікон і Настроюються шаблони.

Щоб дозволити гачок процедуру для старого стилю відкрито або діалогове вікно Зберегти як , використовувати OPENFILENAME структури, під час створення діалогового вікна. Set прапор OFN_ENABLEHOOK член прапори і вкажіть адресу процедури OFNHookProcOldStyle гачок у lpfnHook член. Діалоговому вікні порядок WM_INITDIALOG повідомлення надсилається до процедури гачок з lParam параметр встановлена як OPENFILENAME структури, що використовується для ініціалізації діалогового вікна.

Структура OPENFILENAME можна використовувати для визначення настроюваного шаблону для відкритого діалогового вікна або Зберегти як використовувати місце в шаблон за промовчанням. Якщо настроюваний шаблон ресурс у застосунки чи бібліотеки динамічного компонування, встановити прапор OFN_ENABLETEMPLATE в член прапори і визначити ім'я модуля і ресурсів за допомогою hInstance і lpTemplateName члени структури. Якщо настроюваний шаблон, уже в пам'яті, OFN_ENABLETEMPLATEHANDLE прапор і використовувати hInstance член визначити пам'яті об'єкт, що містить шаблон. Створити настроюваний шаблон, змінюючи шаблон за промовчанням, вказані в в ПОПЕРЕДЖУЄ.DLG файл. Керування ідентифікатори, які використовуються за замовчуванням, у знайти і замінити діалоговому шаблони визначаються в DLGS.H-файлу.

За замовчуванням діалогові вікна Explorer стиль відображення GetOpenFileName і GetSaveFileName функції. Якщо ви хочете, щоб відобразити це діалогове вікно старого стилю, ви повинні надати процедуру гачок OFNHookProcOldStyle і забезпечити не встановлено прапор OFN_EXPLORER структури, OPENFILENAME , член прапори.

Якщо ви OFN_EXPLORER прапор, система обробляє гачок процедури або настроюваний шаблон як Explorer стиль-налаштування. Відомості про настроювання діалогове вікно провідника стиль побачити Explorer-стиль настроюються шаблони.

Index