GetSaveFileName

Функція GetSaveFileName створює Зберегти загальний діалоговому вікні, яке дає змогу вказувати диск, папку та ім'я файлу, щоб зберегти.

(BOOL GetSaveFileName LPOPENFILENAME  lpofn / / адреса структури з ініціалізації / / даних);
 

Параметри

lpofn
Вказівник на структуру OPENFILENAME , що містить інформацію, що використовується для ініціалізації діалогового вікна. Коли GetSaveFileName повертається, ця структура містить інформацію про вибір користувача файл.

Повернення значень

Якщо користувач визначає ім'я файлу і натискання кнопки ОК , значення, що повертається, є ненульовим. Буфер, вказав на lpstrFile членом OPENFILENAME структура містить повний шлях та ім'я файлу, вказані користувачем.

Якщо користувач скасував або закриття діалогового вікна Зберегти або виникає помилка, значення дорівнює нулю. Щоб отримати розширених відомостей помилку, зателефонуйте функцію CommDlgExtendedError , яка може повертати одне з таких значень:

CDERR_FINDRESFAILURE CDERR_NOHINSTANCE
CDERR_INITIALIZATION CDERR_NOHOOK
CDERR_LOCKRESFAILURE CDERR_NOTEMPLATE
CDERR_LOADRESFAILURE CDERR_STRUCTSIZE
CDERR_LOADSTRFAILURE FNERR_BUFFERTOOSMALL
CDERR_MEMALLOCFAILURE FNERR_INVALIDFILENAME
CDERR_MEMLOCKFAILURE FNERR_SUBCLASSFAILURE

Зауваження

За промовчанням Windows 95 і Windows NT версії 4.0 відображення нову версію Зберегти діалоговому вікні, що надає інтерфейс користувача функції, які схожі на провідник Windows. Ви можете надати гачок процедуру OFNHookProc для Explorer стиль Зберегти діалоговому вікні. Щоб дозволити процедури гачок, встановити позначки OFN_EXPLORER і OFN_ENABLEHOOK в OPENFILENAME структурі, член прапори і вказати адресу процедура гачок у lpfnHook член.

Windows 95 і Windows NT 4.0 і надалі надавати підтримку старого стилю діалогового вікна Зберегти для додатків, які хочуть зберегти інтерфейс користувача відповідно до Windows 3.1 або інтерфейсу користувача Windows NT 3.51. Для відображення старого стилю діалогове вікно збереження , увімкнути процедуру гачок OFNHookProcOldStyle і переконайтеся, що OFN_EXPLORER прапор не встановлено.

Windows CE: Не всі члени OPENFILENAME структури визначаються Windows CE. Докладніші відомості про визначене членам бачити посилання теми для OPENFILENAME структури.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання comdlg32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, Загальні діалоговому вікні функції, CommDlgExtendedError, GetOpenFilename, OFNHookProc, OFNHookProcOldStyle, OPENFILENAME

Index