Гачок процедури для загальних діалогових вікон

Для кожного з загальних діалогових вікнах можна дозволити процедура гачок до процесу повідомлень від замовчуванням діалоговому вікні процедура. Існує два загальні типи загальні процедури гачок діалогове вікно:

Під час надання стандартних гачок процедури для одного з загальних діалогових вікнах за замовчуванням діалоговому вікні порядок обробляє його повідомлення наступним чином.

Повідомлення Обробка
WM_INITDIALOG За промовчанням діалоговому вікні порядок обробляє повідомлення до передачі її до процедури гачок. Повідомлення lParam параметр це вказівник на структуру ініціалізації вказано, коли діалогове вікно було створено.
Усі інші повідомлення Процедура гачок вперше отримує повідомлення. Потім значення, що повертається гачок порядок визначає, чи процедури за замовчуванням діалогове вікно обробляє повідомлення або ігнорує його.

Для Explorer стиль відкриті діалогові вікна та Зберегти як гачок процедура не отримувати повідомлення, надіслані для стандартних елементів керування в діалоговому вікні "Загальні". Замість цього, він отримує повідомлення про від діалогового вікна і повідомлення для будь-яких додаткових елементів керування, визначеного настроюваний шаблон. Докладніше перегляньте Explorer-стиль гачок процедури.

Щоб дозволити процедури гачок, встановити значення ENABLEHOOK в прапори член відповідні структури для діалогового вікна. Якщо ENABLEHOOK-прапор, член lpfnHook структури слід указати адресу гачок процедури.

У таблиці нижче наведено гачок процедурою для кожного з загальних діалогових вікнах.

Діалоговому вікні тип Гачок процедури
Колір CCHookProc
Пошук або заміна FRHookProc
Шрифт CFHookProc
Відкрити або Зберегти як
(Explorer стиль)
OFNHookProc
Відкрити або Зберегти як
(Старого стилю)
OFNHookProcOldStyle
Друк PrintHookProc
Параметри сторінки PageSetupHook

Для діалогового вікна Параметри сторінки можна вказати PagePaintHook гачок процедуру. Це спеціальний гачок процедури, які можна використовувати для налаштування вигляду сторінки зразок, відображається діалогове вікно Параметри сторінки .

Приміткаnbsp; "У діалоговому вікні" Параметри друку "була замінена у діалоговому вікні Параметри сторінки , які повинні бути використані нові програми, написані для Windows 95 або Windows &NT версії 3.51 або пізнішої версії. Однак, для сумісності, функція PrintDlg продовжує підтримують відображення діалогового вікна Параметри друку . Ви можете надати SetupHookProc гачок процедуру для "у діалоговому вікні" Параметри друку ".

Index