PagePaintHook

Процедура гачок PagePaintHook — застосунок визначено або визначено бібліотеки зворотного виклику функція використовується разом із функцією PageSetupDlg . Ця функція отримує повідомлення, що дозволяють налаштувати малювання зразок сторінки в діалоговому вікні " Параметри сторінки ".

LPPAGEPAINTHOOK тип визначає покажчик функції зворотного виклику. PagePaintHook — це ім'я застосунку- або бібліотеки визначені функції.

(UINT PagePaintHook зворотного ВИКЛИКУ HWND  hdlg, / / ручка вікна діалоговому вікніUINTuiMsg, / / ідентифікатор повідомленняWPARAMwParam, / / повідомлення параметраLPARAMlParam / / повідомлення параметра);
 

Параметри

hdlg
Обробляти до вікна поле діалогове вікно Параметри сторінки.
uiMsg
Визначає час отримав повідомлення.
wParam
Визначає докладніші відомості про повідомлення. Точне значення залежить від значення параметра uiMsg.
lParam
Визначає докладніші відомості про повідомлення. Точне значення залежить від значення параметра uiMsg.

Повернення значень

Якщо процедура гачок повертає значення ІСТИНА для будь-якого з перших трьох повідомлень графічних послідовність (WM_PSD_PAGESETUPDLG, WM_PSD_FULLPAGERECT або WM_PSD_MINMARGINRECT), діалогове вікно надсилання повідомлень не більше і не робить у зразку сторінці до наступного разу, система потребує для перемальовування зразок сторінки. Якщо процедура гачок повертає значення ХИБНІСТЬ для всіх трьох повідомлень, діалогове вікно посилає залишилися повідомлень графічних послідовність.

Якщо процедура гачок повертає значення ІСТИНА для будь-яких інших повідомлень у графічних послідовність, діалогове вікно не робить відповідну частину зразок сторінки. Якщо процедура гачок повертає FALSE, для будь-якого з цих повідомлень, діалогове вікно звертає частина зразок сторінки.

Зауваження

"У діалоговому вікні" Параметри сторінки "містить зображення зразок сторінки, яка показує, як вибір користувача впливають на вигляд друкованого виводу. Зображення, що складається з прямокутник, який представляє вибраного типу паперу або конверт, з пунктирних ліній прямокутник, що представляють поточного поля і часткові (грецькою мовою) символи, щоб показати вигляд тексту на сторінці. Під час використання функції PageSetupDlg для створення діалогового вікна Параметри сторінки , ви можете надати PagePaintHook гачок процедуру настроювання поява зразок сторінки.

Щоб дозволити гачок процедури, за допомогою PAGESETUPDLG структура, що ви пройшли діалогове вікно Створення функції. Вказати вказівник на гачок процедура член lpfnPagePaintHook і вказати PSD_ENABLEPAGEPAINTHOOK прапор у член прапори.

Кожного разу, коли діалогове вікно є звернути вмісту зразку сторінці, гачок процедура отримує такі повідомлення в тому порядку, в якому вони перераховані:

Повідомлення Значення
WM_PSD_PAGESETUPDLG Діалогове вікно є звернути зразок сторінки. Гачок процедуру можна використовувати це повідомлення для підготовки звернути вмісту зразку сторінці.
WM_PSD_FULLPAGERECT Діалогове вікно є звернути зразок сторінки. Це повідомлення вказує обмежуючого прямокутника зразок сторінки.
WM_PSD_MINMARGINRECT Діалогове вікно є звернути зразок сторінки. Це повідомлення вказує полів прямокутника.
WM_PSD_MARGINRECT Діалогове вікно є намалювати прямокутник полів.
WM_PSD_GREEKTEXTRECT Діалогове вікно є звернути Грикінг тексту всередині поля прямокутник.
WM_PSD_ENVSTAMPRECT Діалогове вікно є залучити в конверт штамп прямокутник на сторінку зразка конверта. Надіслати повідомлення для конвертів, тільки.
WM_PSD_YAFULLPAGERECT Діалогове вікно є звернути адреси повернення частини на сторінку зразка конверта. Надіслати повідомлення для конвертів та інші розміри паперу.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.
Імпортувати бібліотеки:Користувача.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, Загальні діалоговому вікні функції, PageSetupDlg, PAGESETUPDLG

Index