PrintDlg

Функція PrintDlg відображає діалогове вікно Друк або діалоговому вікніустановки друку. Діалогове вікно друку дозволяє користувачеві для визначення властивостей конкретного завдання друку .

Не слід використовувати нові програми, у діалоговому вікніНастроювання друку. Вона була замінена сторінкидіалогове вікноНастроювання спільної створений за допомогою функції PageSetupDlg .

(BOOL PrintDlg LPPRINTDLG  lppd / / вказівник на структуру даних ініціалізації);
 

Параметри

lppd
Вказівник на PRINTDLG структуру, яка містить інформацію, що використовується для ініціалізації діалогового вікна. Коли PrintDlg повертається, ця структура містить інформацію про користувача виділення.

Повернення значень

Якщо натиснути кнопку " ОК ", значення, що повертається є ненульовим. Члени PRINTDLG структура вказав на параметр lppd вказує вибір користувача.

Якщо користувач скасував або закрито діалогове вікно Друк або Настроювання принтера , або сталася помилка, значення дорівнює нулю. Щоб отримати розширена помилка інформації, скористайтеся функцією CommDlgExtendedError . Якщо користувач скасував або закриття діалогового вікна, CommDlgExtendedError повертає нуль; в іншому випадку вона повертає одне з таких значень:

CDERR_FINDRESFAILURE PDERR_CREATEICFAILURE
CDERR_INITIALIZATION PDERR_DEFAULTDIFFERENT
CDERR_LOADRESFAILURE PDERR_DNDMMISMATCH
CDERR_LOADSTRFAILURE PDERR_GETDEVMODEFAIL
CDERR_LOCKRESFAILURE PDERR_INITFAILURE
CDERR_MEMALLOCFAILURE PDERR_LOADDRVFAILURE
CDERR_MEMLOCKFAILURE PDERR_NODEFAULTPRN
CDERR_NOHINSTANCE PDERR_NODEVICES
CDERR_NOHOOK PDERR_PARSEFAILURE
CDERR_NOTEMPLATE PDERR_PRINTERNOTFOUND
CDERR_STRUCTSIZE PDERR_RETDEFFAILURE

Зауваження

Якщо процедура гачок, (вказав на lpfnPrintHook або lpfnSetupHook членом PRINTDLG структури) обробляє повідомлення WM_CTLCOLORDLG, гачок процедура має повернути ручка для пензлів, які повинні бути використані для малювання фон елемента керування.

Windows NT 5.0 і більш пізніх: Функція PrintDlgEx використовується для відображення аркуша властивостей друку, яка має загальний сторінку, що містить елементи керування, схожі на Загальні діалогового вікна Друк.

Windows CE: PRINTDLG структура містить різні членів у Windows CE, ніж це відбувається в робочому столі Windows платформ.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 2.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання comdlg32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, Загальні діалогового вікна функції, CommDlgExtendedError, CreateDC, DOCINFO, PRINTDLG, PrintHookProc, SetupHookProc, StartDoc, WM_CTLCOLORDLG

Index