Користувацькі шаблони

Загальні діалогові вікна мають Стандартні шаблони, які визначають кількість, тип і розміщення стандартних елементів керування в діалоговому вікні. Ви можете визначити настроюваний шаблон, щоб надати користувачам доступ до додаткових елементів керування, які є унікальними для вашого застосування.

Для всіх загальних діалогових вікнах за винятком діалогові вікна Explorer стиль Відкрити і Зберегти як ви змінити шаблон за промовчанням, щоб створити настроюваний шаблон, який замінює стандартний шаблон. Настроюваний шаблон визначає тип і розташування, стандартних елементів керування, а також будь-які додаткові елементи керування.

Під час створення в діалоговому вікні шаблон шляхом зміни в діалоговому вікні шаблон за промовчанням, переконайтеся, що ідентифікаторів для будь-яких додано елементів керування є унікальними і не конфліктують з ідентифікаторами стандартних елементів керування. У таблиці перелік імен файлів шаблон за промовчанням та додати файл для кожної з поширених видів діалоговому вікні.

Діалоговому вікні тип Файл шаблона Додати файл
Колір КОЛІР.DLG COLORDLG.H
Знайти FINDTEXT.DLG DLGS.H
Шрифт ШРИФТ.DLG DLGS.H
Відкрити (декілька виділень) ПОПЕРЕДЖУЄ.DLG DLGS.H
Відкрити (одному виділень) ПОПЕРЕДЖУЄ.DLG DLGS.H
Параметри сторінки PRNSETUP.DLG DLGS.H
Друк PRNSETUP.DLG DLGS.H
Настройка друку(застаріле) PRNSETUP.DLG DLGS.H
Замінити FINDTEXT.DLG DLGS.H

Щоб увімкнути настроюваний шаблон, ви повинні встановити прапор у відповідні структури для діалогового вікна, член прапори . Якщо шаблон є ресурсом у застосунки чи бібліотеки динамічного компонування, ENABLETEMPLATE-прапор у член прапори і визначити ім'я модуля і ресурсів за допомогою hInstance і lpTemplateName члени структури. Якщо шаблон, уже в пам'яті, ENABLETEMPLATEHANDLE-прапор у член прапори і визначити пам'яті об'єкт, що містить шаблон за допомогою hInstance член.

У більшості випадків потрібно ввімкнути гачок процедуру для діалогового вікна для підтримки та обробляти вводу для інших елементів керування в шаблоні користувача.

Для Explorer стиль відкриті діалогові вікна та Зберегти як шаблонів за замовчуванням недоступні для зміни. Замість цього, настроюваний шаблон визначає діалоговому вікні дитини, який включає лише потрібні елементи буде додано до стандартних діалоговому вікні. Настроюваний шаблон можна також визначити статичний елемент керування, який визначає розташування скупчення стандартних елементів керування в діалоговому вікні "дитина". Докладніше перегляньте Explorer-стиль настроюються шаблони.

Index