CB_FINDSTRINGEXACT

Програма надсилає повідомлення CB_FINDSTRINGEXACT знайти перший рядок поля списку в полі зі списком, що рядок, вказані в параметрі lpszFind.

 CB_FINDSTRINGEXACT wParam = indexStart (WPARAM);      / / пункту до початку пошуку lParam = lpszFind (LPARAM) (LPCSTR); / / адреса для пошуку рядка 

 

Параметри

indexStart
Значення wParam. Визначає COLUMN індексу елемент між перший елемент для пошуку. Коли пошук досягає в нижній частині списку, він як і раніше у верхній частині списку до елемента, визначений параметр indexStart . Якщо indexStart – 1, весь список пошук від початку.
lpszFind
Значення lParam. Вказівник на рядок для пошуку. Цей рядок може містити повне ім'я файлу, включаючи розширення. Пошук не враховується регістр, тому цей рядок може містити будь-яка комбінація малих і малих літер.

Повернення значень

Значення, що повертається є COLUMN показником відповідні елемент. Якщо пошук не завершено, це CB_ERR.

Зауваження

Якщо створюється поле зі списком, з власником звертається стилю, але без CBS_HASSTRINGS стилю, що CB_FINDSTRINGEXACT повідомлення чи залежить чи вашого застосування використовує CBS_SORT стилю. Якщо використовується стилем CBS_SORT, WM_COMPAREITEM повідомлення надсилаються власникові поле зі списком для визначення елемента, який відповідає вказаним рядком. Якщо ви не використовуєте стиль CBS_SORT, CB_FINDSTRINGEXACT повідомлення виконується пошук елемента списку, який відповідає значення параметра lpszFind .

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, CB_FINDSTRING, CB_SELECTSTRING, WM_COMPAREITEM

Index