CB_SELECTSTRING

Програма надсилає повідомлення CB_SELECTSTRING для пошуку у списку поля зі списком для елемента, що починається зі вказаного рядка знаків. Якщо знайти відповідний елемент, виділено і скопіювати до редагування елемента керування.

CB_SELECTSTRING wParam = indexStart (WPARAM);          / / пункту до першого виділення lParam = lpszSelect (LPARAM) (LPCSTR); / / адреса префікса рядка 

 

Параметри

indexStart
Значення wParam. Визначає COLUMN індексу елемент між перший елемент для пошуку. Коли пошук досягає в нижній частині списку, він як і раніше у верхній частині списку до елемента, визначений параметр indexStart . Якщо indexStart – 1, весь список пошук від початку.
lpszSelect
Значення lParam. Вказівник на рядок із префіксом для пошуку. Пошук не враховується регістр, тому цей рядок може містити будь-яка комбінація малих і малих літер.

Повернення значень

Якщо знайдено рядок, значення, що повертається є показником вибраного елемента. Якщо пошук не завершено, значення, що повертається CB_ERR і фрагмент не змінюється.

Зауваження

Рядок буде виділено лише, якщо символи від початкової точки відповідність символів префікс рядок.

Якщо створюється поле зі списком, з власником звертається стилю, але без CBS_HASSTRINGS стилю, що CB_SELECTSTRING повідомлення чи залежить від того, використовуєте ви CBS_SORT стиль. Якщо використовується стилем CBS_SORT, система надішле повідомлення WM_COMPAREITEM власникові поле зі списком для визначення елемента, який відповідає вказаним рядком. Якщо ви не використовуєте стиль CBS_SORT, CB_SELECTSTRING намагається знайти для цього ПАРАМЕТРА значення від значення параметра lpszSelect.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, CB_FINDSTRING, CB_FINDSTRINGEXACT, CB_SETCURSEL, WM_COMPAREITEM

Index