CB_FINDSTRING

Програма надсилає повідомлення CB_FINDSTRING для пошуку списку поля зі списком для на елемент починаються з символів у вказаного рядка.

CB_FINDSTRING wParam = indexStart (WPARAM);        / / пункту до початку пошуку lParam = (LPARAM) (LPCSTR) lpszFind / / префікс рядок адреси 

 

Параметри

indexStart
Значення wParam. Визначає COLUMN індексу елемент між перший елемент для пошуку. Коли пошук досягає в нижній частині списку, він як і раніше у верхній частині списку до елемента, визначений параметр indexStart . Якщо indexStart – 1, весь список пошук від початку.
lpszFind
Значення lParam. Вказівник на рядок із префіксом для пошуку. Пошук не враховується регістр, тому цей рядок може містити будь-яка комбінація малих і малих літер.

Повернення значень

Значення, що повертається є COLUMN показником відповідні елемент. Якщо пошук не завершено, це CB_ERR.

Зауваження

Якщо створюється поле зі списком, з власником звертається стилю, але без CBS_HASSTRINGS стилю, що CB_FINDSTRING повідомлення чи залежить чи вашого застосування використовує CBS_SORT стилю. Якщо використовується стилем CBS_SORT, WM_COMPAREITEM повідомлення надсилаються власникові поле зі списком для визначення елемента, який відповідає вказаним рядком. Якщо ви не використовуєте стиль CBS_SORT, CB_FINDSTRING повідомлення виконується пошук елемента списку, який відповідає значення параметра lpszFind.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, CB_FINDSTRINGEXACT, CB_SELECTSTRING, CB_SETCURSEL, WM_COMPAREITEM

Index