CB_GETLBTEXTLEN

Програма надсилає повідомлення CB_GETLBTEXTLEN отримати довжини, символи, рядок у списку поля зі списком.

 CB_GETLBTEXTLEN wParam = індексу (WPARAM);  / / елемент індексу lParam = 0;               / / не використовуються; повинні бути нульовим 

 

Параметри

індекс
Значення wParam. Визначає COLUMN індекс рядка.

Повернення значень

Значення, що повертається, є довжини рядка, у символів, за винятком припинення null характер. За певних умов це значення може бути насправді більше довжини тексту. Докладніше перегляньте наступний розділ зауваження.

Якщо Індекс параметра не вказано неприпустимий індекс, значення, що повертається, є CB_ERR.

Зауваження

За певних умов значення, що повертається, є більше, ніж фактичні довжину тексту. Це відбувається з певних сумішей ANSI та Юнікод і завдяки операційної системи, що дозволяє для можливості існування однобайтовий набір (знаків DBCS) знаків у тексті. Значення, яке повертається, проте, завжди буде як великий, як фактичні довжину тексту; так що ви завжди можете використовувати його для керівництва буфер розподілу. Ця ситуація може виникнути, коли застосунок використовує функції ANSI та загальні діалогові вікна, які використовують Unicode.

Щоб отримати точний Довжина тексту, використовувати повідомлень WM_GETTEXT, LB_GETTEXT або CB_GETLBTEXT, або функція GetWindowText.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, CB_GETLBTEXT, GetWindowText, LB_GETTEXT, WM_GETTEXT

Index