ShowCaret

ShowCaret функція робить на знак вставлення видно на екрані знак вставлення поточної позиції. Коли на знак вставлення стає видимою, він починає блимати автоматично.

(BOOL ShowCaret HWND  hWnd / / ручка вікна з за допомогою курсору);
 

Параметри

hWnd
Визначає вікно, яке володіє за допомогою курсору. Якщо цей параметр має значення NULL, ShowCaret пошук поточного завдання вікна, що володіє в за допомогою курсору.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є ненульовим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

ShowCaret показує на знак вставлення, лише якщо вікно вказаного володіє на знак вставлення, на знак вставлення має форму і на знак вставлення не було прихованих два або більше разів поспіль. Якщо один або декілька з цих умов не зустрів, ShowCaret нічого не робить і повертає значення ХИБНІСТЬ.

Приховування є кумулятивний. Якщо ваша заявка називає HideCaret п'ять разів поспіль, це має також зателефонувати ShowCaret п'ять разів перед на за допомогою курсору з'являється.

Система забезпечує один за допомогою курсору на черзі. Вікна повинні створити знак вставки, тільки тоді, коли вона фокусу клавіатури або активний. Вікна повинні знищити на знак вставлення перед втраті фокусу клавіатури або стає неактивним.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд закреслення, знак вставлення функції, CreateCaret, DestroyCaret, GetCaretPos, HideCaret, SetCaretPos

Index