CreateCaret

CreateCaret функція створює нову форму для системний знак слідом за і призначає власності на знак вставлення до вказаного вікна. Клавішна фігури можуть бути лінії, фрагмент або крапковий малюнок.

(BOOL CreateCaret HWND  hWnd, / / ручка власник вікноHBITMAPhBitmap, / / ручка малюнок для фігури за допомогою курсоруIntnWidth, / / ширина за допомогою курсоруIntnHeight / / висоту за допомогою курсору);
 

Параметри

hWnd
Визначає вікно, яке володіє за допомогою курсору.
hBitmap
Визначає точковий рисунок, який визначає форму за допомогою курсору. Якщо цей параметр має значення NULL, на знак вставлення є твердою. Якщо цей параметр (HBITMAP) 1, на знак вставлення є сірого. Якщо цей параметр бітових ручку, на знак вставлення є вказаний крапковий малюнок. Маркер бітових повинні були створені в CreateBitmap, CreateDIBitmap, або LoadBitmap функції.

Якщо hBitmap ручку крапковий малюнок, CreateCaret ігнорує параметри nWidth і nHeight ; малюнок за розмірами визначає свою власну ширину та висоту.

nWidth
Визначає ширину в знак вставлення в логічних одиницях. Якщо цей параметр дорівнює нулю, ширина встановлено ширина межі вікна системи визначається. Якщо hBitmap ручку крапковий малюнок, CreateCaret ігнорує цей параметр.
nHeight
Визначає висоту, логічні одиниці, на знак вставлення. Якщо цей параметр дорівнює нулю, висота має значення висоти межі вікна системи визначається. Якщо hBitmap ручку крапковий малюнок, CreateCaret ігнорує цей параметр.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є ненульовим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

NWidth і nHeight параметри вказати на знак вставлення ширину та висоту, в логічних одиницях; точну ширину та висоту, у пікселях, залежать від режиму відображення вікна.

CreateCaret автоматично руйнує попередній фігури за допомогою курсору, якщо такі є, незалежно від того, вікно, яке володіє за допомогою курсору. На знак вставлення прихованого програма викликає функцію ShowCaret для відображення на за допомогою курсору.

Система забезпечує один за допомогою курсору на черзі. Вікна повинні створити знак вставки, тільки тоді, коли вона фокусу клавіатури або активний. Вікна повинні знищити на знак вставлення перед втраті фокусу клавіатури або стає неактивним.

Ви можете отримати ширину або висоту межі вікна системи за допомогою функції GetSystemMetrics , вказавши значення SM_CXBORDER та SM_CYBORDER. Ширина межі вікна або Висота гарантує, що за допомогою курсору буде видно на високої роздільної здатності екрана.

Windows CE: Windows CE не підтримує параметр hBitmap , і вона повинна мати значення NULL. За замовчуванням Windows CE твердої за допомогою курсору.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд закреслення, знак вставлення функції, CreateBitmap, CreateDIBitmap, DestroyCaret, GetSystemMetrics, HideCaret, LoadBitmap, ShowCaret

Index