Реєстрація клас вікна

Клас вікна визначає атрибути вікна, такі, як її стиль, значок, курсор, меню та вікна процедури. Першим кроком у реєстрації клас вікна є заповнити WNDCLASSEX споруди з вікна інформації про клас. Докладніше перегляньте елементи клас вікна. Далі, передати структура RegisterClassEx функції. Докладніше перегляньте Використання класи вікон.

Зареєструватися на застосування глобальної клас, вказати стиль CS_GLOBALCLASS в WNDCLASSEX структурі, член стиль . При реєстрації на застосування місцеві клас, не вказати стиль CS_GLOBALCLASS.

Якщо ви зареєструвати клас вікна, ANSI версію RegisterClassEx, RegisterClassExA, застосування запитує, що встановити параметри тексту прохід системи повідомлень Windows створені клас, за допомогою символу в кодуванні ANSI; Якщо ви зареєструвати клас, Unicode версії RegisterClassEx, RegisterClassExW, застосування запити, що система передати параметри тексту повідомлень Windows створені класу за допомогою набору символів Юнікод. Функція IsWindowUnicode дозволяє застосункам запиту природу кожного вікна. Для отримання додаткової інформації про функції ANSI і Юнікод на Win32 API, перегляньте То прототипи функцій Win32.

Виконуваний файл або DLL, що зареєстровані клас є власником класу. Система визначає клас власності з WNDCLASSEX структури передано функції RegisterClassEx , коли клас реєструється, член hInstance . DLL на hInstance член повинен бути екземпляра маркер DLL.

Windows 95: Клас зруйнований, коли власник закривається або вивантажено. З цієї причини процес повинні знищити всі вікна, використовуючи клас, перш ніж власник закривається або Вивантажується.

Windows NT: Клас не знищені, коли DLL, що він володіє вивантажено. Таким чином, якщо система вимагає процедура вікна вікна цього класу, це викличе порушення прав доступу, оскільки DLL, яка містить процедуру вікно вже немає в пам'яті. Процес повинні знищити всі windows за допомогою класу, перш ніж DLL є вивантажений і викликати функцію UnregisterClass.

Index