Статичний керування стилями

Для створення статичних елемента керування, за допомогою функції CreateWindow або CreateWindowEx , укажіть СТАТИЧНОГО класу, відповідне вікно стиль констант і поєднання таких стилів статичний елемент керування.

Стиль Опис
SS_BITMAP Призначення крапковий малюнок для відображення статичних елемента керування. Даний текст є назвою крапковий малюнок (не ім'я файлу) визначені в іншому місці, у файл ресурсів. Стиль ігнорує параметри nWidth і nHeight ; елемент керування автоматично змінить розміри себе для розміщення малюнка.
SS_BLACKFRAME Визначає поле з кадр, створений у колір рамок вікна. Цей колір в чорному стандартну колірну схему.
SS_BLACKRECT Визначає прямокутник, наповнені поточний колір рамки вікон. Цей колір в чорному стандартну колірну схему.
SS_CENTER Визначає простий прямокутник та центри певного тексту в рамку. Текст форматується до його відображення. Слова, які розширюють повз кінець рядка автоматично загорнуті до початку наступного рядка, по центру.
SS_CENTERIMAGE Визначає, що, якщо значок або крапкового менше ніж клієнтської області статичні контролю, інші області клієнта наповнений колір пікселів у верхньому лівому куті піктограми або крапкового. Якщо статичні керування містить один рядок тексту, текст розташовано по вертикалі в клієнтської області керування.
SS_ENDELLIPSIS або
SS_PATHELLIPSIS
Замінює частину рядка, що даний еліпси, при необхідності, так що результат вписується у вказаний прямокутник.

Можна вказати SS_END_ELLIPSIS замінити символи в кінці рядка, або SS_PATHELLIPSIS, щоб замінити символи в частині рядка. Якщо рядок містить риски (\), SS_PATHELLIPSIS зберігає як багато тексту після останнього слеш якомога.

SS_ENHMETAFILE Призначення Розширений метафайл для відображення статичних елемента керування. Даний текст є назвою метафайл. Розширений метафайл статичний елемент керування має фіксований розмір; на метафайли масштабується відповідно до статичної управління клієнтської області.
SS_ETCHEDFRAME Малювання кадр статичні контролю за допомогою стилю краю EDGE_ETCHED. Докладніше, перегляньте статтю на DrawEdge функції.
SS_ETCHEDHORZ Малювання верхній та нижній краї статичні контролю, за допомогою EDGE_ETCHED краю стилю. Докладніше перегляньте DrawEdge функції.
SS_ETCHEDVERT Малювання лівого та правого країв статичні контролю, за допомогою EDGE_ETCHED краю стилю. Докладніше, перегляньте статтю на DrawEdge функції.
SS_GRAYFRAME Визначає поле з кадром, з одного кольору фону екрану (настільні). Цей колір є сірого за замовчуванням колірної схеми.
SS_GRAYRECT Визначає прямокутник, заповнені з поточним кольором тла екрану. Цей колір є сірого за замовчуванням колірної схеми.
SS_ICON Вказує на значок для відображення діалогового вікна. Даний текст є назвою піктограму (не ім'я файлу) визначені в іншому місці, у файл ресурсів. Значок може бути анімованого курсору. Стиль ігнорує параметри nWidth і nHeight ; елемент керування автоматично змінить розміри себе, щоб розташувати піктограму.
SS_LEFT Визначає простий прямокутник і ліворуч вирівнює певного тексту в рамку. Текст форматується до його відображення. Слова, які розширюють повз кінець рядка автоматично загорнуті до початку наступного рядка вирівняними за лівим краєм.
SS_LEFTNOWORDWRAP Визначає простий прямокутник і ліворуч вирівнює певного тексту в рамку. Вкладки розширюються, але слова не загорнуті. Текст, що виходять на кінець рядка обрізається.
SS_NOPREFIX Запобігає тлумачення будь-якого амперсанд (amp;) символів у тексті елемента керування як прискорювач префікс символів. Дані відображаються з амперсанда, видалити і наступного символу в рядку, підкреслив. Цей стиль статичний елемент керування може бути включено будь-якого визначеного статичні елементів керування. Ви можете об'єднати SS_NOPREFIX з іншими стилями. Це може бути корисно коли імен файлів або інших рядків, які можуть містити амперсанда (&) мають відображатися в статичних елемента керування в діалоговому вікні.
SS_NOTIFY Надсилає батьківського вікна повідомлення про STN_CLICKED, STN_DBLCLK, STN_DISABLEі STN_ENABLE , коли користувач натискає або double-clicks елемент керування.
SS_OWNERDRAW Призначення відповідає за растеризацію контролем власника статичний елемент керування. Вікно власник отримує WM_DRAWITEM повідомлення кожного разу, коли елемент керування повинен бути звернено.
SS_REALSIZEIMAGE Запобігає час змінювати, як це завантажений або звертається на статичні значок або бітовий об'єкт (тобто, статичні керування, які є стиль SS_ICON або SS_BITMAP). Якщо перевищує область призначення значка або точковий рисунок, зображення буде обрізано.
SS_RIGHT Визначає простий прямокутник і праворуч вирівнює певного тексту в рамку. Текст форматується до його відображення. Слова, які розширюють повз кінець рядка автоматично загорнуті до початку наступного рядка за правим краєм.
SS_RIGHTJUST Призначення нижньому правому куті статичний елемент керування з SS_BITMAP або SS_ICON стиль залишається фіксованою, коли змінює розмір елемента керування. Тільки верхній і лівої сторін налаштовуються для розміщення нового малюнком або значок.
SS_SIMPLE Визначає простий прямокутник і відображає один рядок лівим краєм тексту в рамку. Рядок тексту неможливо скорочений або змінений будь-яким способом. Діалогового вікна або вікна батьківського елемента керування не повинні обробляти повідомлення WM_CTLCOLORSTATIC.
SS_SUNKEN Створення половина затонулого межі навколо статичний елемент керування.
SS_WHITEFRAME Визначає поле з кадром, з одного кольору фону вікно. Цей колір є біле у стандартну колірну схему.
SS_WHITERECT Визначає прямокутник, заповнені з поточним кольором тла вікно. Цей колір є біле у стандартну колірну схему.
SS_WORDELLIPSIS Обрізає текст, що не підходить і додає еліпса.