Word і розриви рядків

Керування форматується дзвінки функція називається слово перерви процедура знайти розривів між словами і визначити, де його можна розірвати ліній. Елемент керування використовує цю інформацію, при виконанні операцій обтікання слова і при обробці ctrl + ліва і ctrl + права клавіша комбінації. Заявку можна надсилати повідомлення до елемента керування для форматованого тексту замінити за замовчуванням word перерви процедури, отримати інформацію про розрив слово і визначити, що лінії наданого символу падає на.

Слово перерви процедури для багатих редагувати елементи керування, схожі на ті, для редагування елементів керування, але вони мають додаткові можливості. Слово перерви процедури для обох типів елементів керування можна визначити, чи символ роздільник і можете знайти найближчого брейк слово до або після вказаної позиції. Розділювач — це символ, який позначає кінець слова, такі як пробіл. У текстове поле розривам слів відбуватися тільки після розділювачі.

Слово перерви процедури для форматованого тексту контролює також група символи на класи персонажів, кожен визначені значення в діапазоні 0x00 через 0x0F. Розривам слів відбуваються після розділювачів або між символами різних класів. Таким чином, слово перерви процедури з різних класів для буквено-цифрових і розділові знаки буде знайти двох розривам слів в рядок "ВИГРАТИ.COM".

Клас символів можуть бути об'єднані з нуль або більше слово перерви прапори у формі восьми бітовий-значення. При виконанні операцій обтікання слова, багаті редагувати елемент керування використовує слово перерви прапори визначити, де його можна розірвати ліній. Існують наступні варіанти стану перерви слово.

WBF_BREAKAFTER Лінії можуть бути розбиті після символу.
WBF_BREAKLINE За замовчуванням використовується роздільник. Розділювачі Марк кінці слів. Лінії можуть бути розбиті після розділювачі.
WBF_ISWHITE Символ — це символ пробілу. Заднього символи пробілів не включені в довжину лінії, коли обтікання.

WBF_BREAKAFTER значення використовуються, щоб дозволити обтікання після символу, який не позначає кінець слова, такі як дефіс.

Можна замінити керування форматованого тексту за замовчуванням word перерви процедура власний за допомогою EM_SETWORDBREAKPROC повідомлення. Щоб отримати додаткові відомості про слово перерви процедур дивіться опис функції EditWordBreakProc.

Крім того, можна EM_SETWORDBREAKPROCEX повідомлення замінити за замовчуванням, розширена процедура слово перерва з EditWordBreakProcEx -функція. Ця функція надає додаткову інформацію про тексту, наприклад, набір символів. Отримати адресу поточного перерви процедури розширеного слово за допомогою EM_GETWORDBREAKPROCEX повідомлення.

Знайти розривам слів чи визначити клас символів і позначки розриву слова, можна EM_FINDWORDBREAK повідомлення. У свою чергу, контроль називає його слово перерви процедуру, щоб отримати необхідну інформацію.

Щоб визначити, які рядки, наданого символу падає на, ви можете використовувати EM_EXLINEFROMCHAR повідомлення.

Index