EditWordBreakProc

Функція EditWordBreakProc — функція визначений у застосунку зворотний виклик використовували з EM_SETWORDBREAKPROC повідомлення. На багаторядковий редагувати елемент керування або керування форматованого тексту дзвінки EditWordBreakProc -функція, кожного разу, коли елемент керування, необхідно буде розірвати рядок тексту.

EDITWORDBREAKPROC тип визначає покажчик функції зворотного виклику. EditWordBreakProc — це ім'я програми визначені функції.

int (зворотний виклик EditWordBreakProc LPTSTR  lpch, / / вказівник миші, щоб редагувати текстIntichCurrent, / / індекс починаючи пунктIntCCH, / / довжина в символи редагування текстуIntкод / / заходи слід прийняти);
 

Параметри

lpch
Вказівник на текст елемента керування Правка».
ichCurrent
Визначає індекс характер позицію в буфер тексту, який визначає точки, на якій функцію повинні почати перевірку для розриву слова.
cch
Вказує кількість символів у редагувати елемент керування текст.
код
Визначає заходи повинні бути прийняті на функцію зворотного виклику. Цей параметр може бути одне з таких значень:
Значення Дія
WB_CLASSIFY Отримати клас символів і слів прапори перерви знака в заданій позиції. Це значення є для використання з багатими редагування елементів керування.
WB_ISDELIMITER Перевірити, чи символу в заданій позиції роздільник.
WB_LEFT Знайти на початку слова зліва від вказаної позиції.
WB_LEFTBREAK Знайти роздільником кінця слово ліворуч від вказаної позиції. Це значення є для використання з багатими редагування елементів керування.
WB_MOVEWORDLEFT Знайти на початку слова зліва від вказаної позиції. Це значення використовується під час обробки клавіш CTRL + СТРІЛКА ВЛІВО. Це значення є для використання з багатими редагування елементів керування.
WB_MOVEWORDRIGHT Знайти на початку слова праворуч від вказаної позиції. Це значення використовується під час обробки клавіш CTRL + СТРІЛКА ВПРАВО. Це значення є для використання з багатими редагування елементів керування.
WB_RIGHT Знайти на початку слова праворуч від вказаної позиції. (Це корисно в елементах за правим краєм).
WB_RIGHTBREAK Знайти роздільником кінця слова праворуч від вказаної позиції. (Це корисно в елементах за правим краєм). Це значення є для використання з багатими редагування елементів керування.

Повернення значень

Якщо код параметр визначає WB_ISDELIMITER, значення, що повертається є ненульовим (TRUE) Якщо характер в заданій позиції є роздільник або нуль, якщо це не. Якщо код параметр визначає WB_CLASSIFY, значення, що повертається є характер класу і слово перерви прапори символу в заданій позиції. В іншому випадку, значення, що повертається є індекс до початку слова в буфер текст.

Зауваження

Повернення каретки, після чого до переходу повинні розглядатися як окреме слово функцію зворотного виклику. Два каретки, після чого до переходу також повинні розглядатися як одне слово.

Заяву слід установити функцію зворотного виклику, вказавши адресу функцію зворотного виклику в повідомленні EM_SETWORDBREAKPROC.

Для багатих редагувати елементи керування, EM_SETWORDBREAKPROCEX повідомлення по черзі можна використовувати, щоб замінити за замовчуванням, розширена процедура слово перерва з допомогою функцій зворотного виклику EditWordBreakProcEx . Ця функція надає додаткову інформацію про тексту, наприклад, набір символів.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Користувача.
Юнікод:Визначено як Unicode та ANSI прототипи.

Дивіться також

Редагування елементів керування огляд, Редагувати, функції управління, EM_FINDWORDBREAK, EM_SETWORDBREAKPROC, EM_SETWORDBREAKPROCEX, EditWordBreakProcEx, SendMessage

Index