EM_SETWORDBREAKPROC

Програма надсилає повідомлення EM_SETWORDBREAKPROC текстове поле Замінити на визначений у застосунку word функція обтікання функція обтікання word за промовчанням.

EM_SETWORDBREAKPROC wParam = 0;                 / / не використовуються; повинні бути нульовим lParam = ewbprc (LPARAM) (EDITWORDBREAKPROC); / / функціонувати адреса 

 

Параметри

ewbprc
Значення lParam. Визначає адресу функція обтікання визначений у застосунку word. Щоб отримати додаткові відомості про розрив ліній дивіться опис функції зворотного виклику EditWordBreakProc.

Повернення значень

Це повідомлення не повертає значення.

Зауваження

Функція обтікання слова сканує текстовий буфер, який містить текст на екрані, дивлячись на перше слово, що не вміщується на екрані поточного рядка. Функція обтікання word розміщує це слово на початок наступного рядка на екрані.

Функція обтікання word визначає точки, на якій система повинна розриву рядка тексту для елементів керування багаторядковий текст, зазвичай в просторі символ, який розділяє два слова. Або на багаторядковий або одна лінія редагування керування могли б назвати цю функцію, коли користувач натискає клавішами зі стрілками у поєднанні з клавішею ctrl для переміщення на за допомогою курсору до наступного слова або попереднього слова. Функція обтікання word за промовчанням розриви рядка тексту в знак пробілу. Функція, визначена застосування може визначити перенос відбуваються в дефіса або знака, окрім пробілу.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Редагування елементів керування огляд, Редагувати елемент керування повідомленнями, EditWordBreakProc, EM_FMTLINES, EM_GETWORDBREAKPROC

Index