Додавання, видалення та заміни ресурсів

Програми часто потрібно додати, видалити або замінити ресурсів у виконуваних файлів. Два методи можуть використовуватися для виконання цих завдань. По-перше, редагувати файл ресурсів визначення, переконфігурувати ресурси і додати recompiled ресурсів до виконуваного файлу програми. Другий метод полягає у скопіюйте ресурсу дані безпосередньо виконуваного файлу програми.

Наприклад, щоб локалізувати заявку англійською мовою, для використання в Норвегії, це може бути необхідно замінити Англійська діалоговому вікні за допомогою Норвезька. Розробник створює відповідному діалоговому вікні за допомогою діалоговому вікні редактора або написання шаблон у файлі ресурс визначення. Розробник recompiles ресурси і додає нові ресурси виконуваного файлу програми.

Якщо у відповідному діалоговому вікні у вигляді існує, однак, розробник можна скопіювати дані безпосередньо виконуваного файлу, будучи локалізовані за допомогою трьох функцій Win32. BeginUpdateResource функція створення виконуваного файлу, чиї ресурси, щоб змінити маркер оновлення. Функція UpdateResource використовує цей маркер додати, видалити або замінити ресурс виконуваний файл. Функція EndUpdateResource закриває ручкою.

Після маркер оновлення на виконуваний файл створюється BeginUpdateResource, заявку можна використовувати UpdateResource неодноразово вносити зміни до даних ресурсу. Кожен дзвінок до UpdateResource сприяє внутрішньою перелік доповнення, видалення і заміни, але не фактично записати дані до виконуваного файлу. Відразу перед закриттям ручкою оновлення, EndUpdateResource пише накопичених змін до виконуваного файлу.

Іноді додаток слід копіювати ресурси або знайти ресурс розмірів. На LoadLibrary функція надає дескриптора модуля на виконуваний файл, чиї ресурси, для копіювання, а функція LockResource вказівник на ресурс даних у вказаний модуль. SizeofResource функція повертає розмір у байтах, вказаний ресурс.

Index