BeginUpdateResource

Функція BeginUpdateResource повертає дескриптор, які можуть бути використані за допомогою функції UpdateResource , щоб додати, видалити або замінити ресурсів у виконуваний файл.

 ( BeginUpdateResource РУЧКУ LPCTSTR  pFileName, / / вказівник на ім'я виконуваного файлуBOOLbDeleteExistingResources / / видалення параметр);
 

Параметри

pFileName
Курсор в рядок з нульовим, що вказує на основі Win32 виконуваний файл в якому ресурсами. Заявки повинні бути здатні отримати доступ на запис до цього файлу; Вона не може в даний час виконання. Якщо pFileName не вказати повний шлях, система шукає файл у поточному каталозі.
bDeleteExistingResources
Вказує, чи видалення параметра pFileName наявні ресурси. Якщо цей параметр правда, наявних ресурсів буде видалено, а Останні виконуваний файл містить тільки ресурси, додав з UpdateResource функції. Якщо цей параметр має значення FALSE, Останні виконуваний файл включає наявні ресурси, якщо вони явно видалено або замінено за допомогою UpdateResource.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є ручкою, які можуть бути використані на UpdateResource та EndUpdateResource функцій. Значення, що повертається є NULL, якщо зазначений файл не виконуваний файл, виконуваного файлу вже завантажено, файл не існує, або неможливо відкрити файл для запису. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Не підтримується.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winbase.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання kernel32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Ресурси огляд, функції ресурс, EndUpdateResource, UpdateResource

Index