GetMessagePos

Функція GetMessagePos повертає довгий значення, яке дає позиції курсора в екранних координатах. Ця позиція є точки, займає курсор після останнього повідомлення, отримані за допомогою функції GetMessage сталася.

DWORD GetMessagePos(VOID) 

Параметри

Ця функція має не параметрів.

Повернення значень

Значення, що повертається визначає x - і y координати положення курсору. X координати низького порядку int і у координатою вищого порядку int.

Зауваження

Як зазначалося вище, x координат є в порядку Низька int значення; у координатою є високий порядок int (обидва представляють підписав значення, тому що вони можуть прийняти від'ємні значення на системах з кількома моніторами). Якщо призначено значення змінної, ви можете використовувати на MAKEPOINTS макрос отримати на структури ТОЧОК від значення, що повертається. Також можна GET_X_LPARAM або GET_Y_LPARAM макросу для видобування x - або y координати.

Визначити поточну позицію курсору замість того, щоб в положенні, коли Останнє повідомлення сталася, функція GetCursorPos.

Важливо

Не використовуйте LOWORD або HIWORD макросів для видобування x - і y координати положення курсору, тому що вони повертають неправильні результати на системах з кількома моніторами. Систем з декількох систем монітор може мати негативні x і y координат, і LOWORD і HIWORD лікування координати як непідписані кількостях.

Windows CE: Для пристроїв, які використовують стилус, а не миші позиції курсору, позиції копіювального на сенсорний екран, коли Останнє повідомлення, отримані за допомогою функції GetMessage сталася.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Повідомлення та повідомлення черги огляд, повідомлення та функції черги повідомлень, GetCursorPos, GetMessage, GetMessageTime, HIWORD, LOWORD, MAKEPOINTS, ТОЧОК

Index