Написання процедура вікно кадр

Вікно процедури в рамці вікна MDI є аналогічні, що в головному вікні програми не MDI. Різниця в тому, що процедура вікно кадр проходить всі повідомлення, що не займається DefFrameProc функції, а не DefWindowProc функції. Крім того, рамки вікна процедури також повинен пройти деякі повідомлення, що він ручкою, у тому числі ті, що перераховані нижче в таблиці.

Повідомлення Відповідь
WM_COMMAND Активація вікна MDI дитини, які вибирає користувач. Це повідомлення надсилається, коли користувач вибирає з вікна MDI дитини з меню " вікно " рамка вікна MDI. Вікно ідентифікатор супровідним ідентифікує буде активована вікна MDI дитини.
WM_MENUCHAR Відкривається вікно меню активного вікна MDI дитини, коли користувач натискає клавішу alt +-(мінус) комбінації клавіш.
WM_SETFOCUS Проходить фокусу клавіатури вікна MDI клієнт, який у свою чергу передає його до активного вікна MDI дитини.
WM_SIZE Змінює розмір вікна MDI клієнт вміщується у новому вікні кадр клієнтської області. Якщо рамка вікна процедура розміри вікна MDI клієнта до іншого розміру, він не повинен передати повідомлення DefWindowProc функції.

Рамка вікна процедури в Multipad називається MPFrameWndProc. Обробка повідомлень на MPFrameWndProc схожа на що не MDI додатків. WM_COMMAND повідомлення в Multipad обробляються локально визначену функцію CommandHandler. Для команди повідомлення Multipad не займається CommandHandler дзвінки DefFrameProc функції. Якщо Multipad не використовує DefFrameProc за замовчуванням, користувач не може активувати дочірнього вікна в меню вікно , тому що WM_COMMAND повідомлення, відправлені, натиснувши пункт меню у вікні буде втрачено.

Index