LB_INITSTORAGE

Програма надсилає повідомлення LB_INITSTORAGE перед додаванням великої кількості елементів до списку. Це повідомлення виділення пам'яті для збереження елементів списку поля.

LB_INITSTORAGE wParam = cItems (WPARAM) (int);  / / кількість елементів для додавання lParam = ЦБ (LPARAM) (DWORD);   / / обсяг пам'яті виділити у байтах 

 

Параметри

cItems
Визначає кількість елементів для додавання.

Windows 95 і Windows 98: WParam параметр обмежена до 16-бітових значень. Це означає, що списки не може містити більше ніж 32 767 елементи. Хоча кількість елементів обмеженим, загальний розмір у байтах елементів у списку обмежується тільки пам'ять.

комерційний банк
Визначає кількість пам'яті, в байтах, виділити для елемента рядків.

Повернення значень

Якщо повідомлення є успішним, значення, що повертається, є Загальна кількість елементів, для яких пам'яті має були pre-allocated, тобто, загальна кількість об'єктів додано всі успішні повідомлення LB_INITSTORAGE.

Якщо повідомлення не вдається, значення, що повертається, є LB_ERRSPACE.

Windows NT: Для Windows NT версії 4.0 це повідомлення не виділити певну суму пам'яті; Тим не менш, це завжди повертає значення, вказаного в параметрі cItems . Для Windows NT версії 5.0 повідомлення розділяє пам'ять і повертає успіх помилка значення та описаної вище.

Зауваження

LB_INITSTORAGE повідомлення допомагає прискорити ініціалізації списки, які мають велику кількість елементів (більше 100). Це залишає за вказану кількість пам'яті, так що подальші повідомлення LB_ADDSTRING, LB_INSERTSTRING, LB_DIR і LB_ADDFILE взяти в найкоротші терміни. За допомогою оцінки параметрів cItems і ЦП . Якщо ви переоцінити, додаткову пам'ять виділяється; Якщо ви недооцінювати, нормальний розподіл використовується для елементів, які перевищують суми, що запитується.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, LB_ADDFILE, LB_ADDSTRING, LB_DIR, LB_INSERTSTRING

Index