Клавіші позначки повідомлень

Параметр lParam клавіш повідомлення містить додаткові відомості про клавіші, які отримані повідомлення. Ця інформація включає кількість повторень, код сканування, прапор extended ключ, контексті код, попередній ключ Державний прапор та прапор перехідного стану. Нижче показано місця ці прапори і цінностей в параметрі lParam.

Заявку можна використовувати такі значення маніпулювати клавіш прапори.

Значення Значення
KF_ALTDOWN Маніпулює alt ключа прапор, які зазначали, що якщо натискання клавіші alt.
KF_DLGMODE Маніпулює діалоговому режимі прапор, який вказує, чи діалогове вікно є активним.
KF_EXTENDED Маніпулює розширеного ключових прапор.
KF_MENUMODE Маніпулює меню режиму прапор, який вказує, чи меню активного.
KF_REPEAT Маніпулює кількість повторень.
KF_UP Маніпулює державного прапора "Перехід".

Повторіть кол

Ви можете перевірити кількість повторень, щоб визначити, чи повідомлення клавіш представляє більше одного натискання клавіші. Система збільшує кількість, коли клавіатуру генерує повідомлення WM_KEYDOWN або WM_SYSKEYDOWN швидше, ніж застосунок може обробляти їх. Це часто відбувається, коли користувач проводить вниз ключових довгий достатньо, щоб почати з клавіатури Автоматичне повторення функцію. Замість того, щоб заповнення черга повідомлень системи з отриманого повідомлення ключ вниз, система об'єднує повідомлення в одним ключем вниз повідомлення та прирости кількість повторень. Звільнення ключ не вдалося запустити функцію автоматичного повторення, тому кількість повторень для повідомлень, WM_KEYUP та WM_SYSKEYUP завжди встановлено в 1.

Сканування код

Сканування код — значення, що клавіатура апаратних генерує, коли користувач натискає клавішу. Це апаратно залежні значення, що визначає притиснутою, а не на характер, представлені на ключ. Застосування зазвичай ігнорує сканування кодів. Замість цього, він використовує апаратно незалежний віртуального ключ коди інтерпретувати клавіш повідомлень.

Прапор Extended ключ

Прапор extended ключа вказує, чи повідомлення натискання клавіші виникла з одним з додаткові клавіші на клавіатурі, що розширення. Додаткові клавіші, що складаються з клавіші alt і ctrl, на правому боці клавіатури; ins, дель, додому, кінець, сторінку вгору, сторінка вниз і стрілки в кластери ліворуч від цифрової клавіатури; клавіші num lock; Перерва (ctrl + пауза) ключ; Клавіша print scrn; і прірва (/) і введіть клавіші на цифровій клавіатурі. Прапор extended ключ встановлено, якщо ключ розширеного ключ.

Контексті код

Код контексті вказує, чи клавішу alt був вниз, коли було згенеровано клавіш повідомлення. Код є 1 Якщо клавішу alt був вниз і 0, якщо воно було вгору.

Попередній ключ Державний прапор

Попередній ключ Державний прапор вказує, чи ключ, який створюється повідомлення клавіш була раніше вгору або вниз. Це 1, якщо ключ був раніше вниз і 0, якщо ключ був раніше. Цей прапор можна визначити клавіші повідомлення, створені з клавіатури Автоматичне повторення функцію. Цей прапор має значення 1 для WM_KEYDOWN і WM_SYSKEYDOWN клавіш повідомлення, створені функцією автоматичного повторення. Це завжди буде встановлено на 0 повідомлень WM_KEYUP і WM_SYSKEYUP.

Прапор перехідного стану

Прапор перехідного стану вказує на те, чи натискання клавіш або звільнення ключ генерується клавіш повідомлення. Цей прапор завжди буде встановлено на 0 повідомлень WM_KEYDOWN і WM_SYSKEYDOWN ; Вона завжди має значення 1 для WM_KEYUP і WM_SYSKEYUP повідомлень.

Index