Підтримка гарячих клавіш

Win32 API надає набір функцій, застосунки можна використовувати для визначення гарячих клавіш. Сполучення клавіш це комбінації клавіш, які генерує повідомлення про WM_HOTKEY , повідомлення система місць у верхній частині черга повідомлень в темі, минаючи будь-яких наявних повідомлень у черзі. Програми використовують гарячі клавіші для отримання критичних клавіатура введення від користувача. Наприклад, шляхом визначення гарячих клавіш, що складається з ctrl + c комбінацію клавіш, програма може дозволити користувачеві скасувати тривалу операцію.

Для визначення гарячих клавіш, застосунок дзвінки RegisterHotKey функції, визначення це сполучення клавіш, який генерує повідомлення WM_HOTKEY, ручка вікна отримувати повідомлення та ідентифікатор гарячих клавіш. Коли користувач натискає на гарячу клавішу, WM_HOTKEY повідомлення розміщено у черзі повідомлення з потоком, який створив даного вікна. WParam параметр повідомлення містить ідентифікатор гарячих клавіш. Застосування можна визначити кілька гарячих клавіш для потоку, але кожен гарячих клавіш в потік повинен мати унікальний ідентифікатор. Перш ніж програма завершується, його слід використовувати функцію UnregisterHotKey знищити гарячих клавіш.

Зробити його легким для користувача, щоб вибрати сполучення клавіш використовуються гаряча ключові керування застосунками. Гаряча ключові елементи керування, як правило, використовується для визначення гарячий ключ, який активує вікно; вони не використовують RegisterHotKey і UnregisterHotKey функції. Замість цього, застосунок, який використовує гаряча ключові керування зазвичай посилає повідомлення WM_SETHOTKEY встановити сполучення клавіш. Кожного разу, коли користувач натискає на гарячу клавішу, система надішле повідомлення WM_SYSCOMMAND визначення SC_HOTKEY. Щоб отримати додаткові відомості про гаряча ключові елементи керування, перегляньте Гаряча ключові елементи керування.

Index