RegisterHotKey

RegisterHotKey функція визначає системної сполучення клавіш.

(BOOL RegisterHotKey HWND  hWnd, / / вікна, отримати гарячий ключ повідомленняInt id, / / ідентифікатор гарячих клавішUINTfsModifiers, / / ключові службову прапориUINTВК / / віртуальний ключ кодекс);
 

Параметри

hWnd
Ручка вікна, що отримає WM_HOTKEY повідомлення, створені гарячих клавіш. Якщо цей параметр має значення NULL, WM_HOTKEY повідомлення розміщені на теми, що IP-телефонії, черга повідомлень і повинні оброблятися в циклі повідомлення.
id
Визначає ідентифікатор гарячих клавіш. Немає інших гарячих клавіш в потоці виклику повинна мати тим самим ідентифікатором. Заяву слід указати значення в діапазоні 0x0000 через 0xBFFF. Спільні бібліотеки динамічного компонування (DLL) слід указати значення в діапазоні 0xC000 через 0xFFFF (діапазон, повернутих на GlobalAddAtom функції). Щоб уникнути конфліктів з ідентифікаторами гарячі клавіші, визначені інші спільні бібліотеки DLL, DLL слід використовувати функцію GlobalAddAtom для отримання ідентифікатора гаряча клавіша.
fsModifiers
Визначає ключі, які повинні бути натиснута в поєднанні з ключем, визначений параметр nVirtKey для того, щоб генерувати WM_HOTKEY повідомлення. FsModifiers параметр може бути поєднання таких значень.
Значення Значення
MOD_ALT Натиснутої клавіші або alt.
MOD_CONTROL Натиснутої або клавішу ctrl.
MOD_SHIFT Натиснутої або клавішу shift.
MOD_WIN Або клавішу WINDOWS миші. Ці ключі помічені логотип Microsoft Windows.

. к.
Визначає віртуальний ключ кодекс гарячих клавіш.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є ненульовим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

При натисненні клавіші, система виглядає на матч проти всіх гарячих клавіш. Після знаходження матч, система посади WM_HOTKEY повідомлення, в темі, що зареєстровані гарячих клавіш, черга повідомлень. Це повідомлення Опубліковано на початку черги, так що він видалити за наступної ітерації цикл повідомлення.

Цю функцію неможливо зв'язати гарячу клавішу з вікна, створений іншим потоком команд.

RegisterHotKey не працює, якщо натиснення клавіш, визначені для гарячих клавіш вже зареєстровані на інший гарячої клавіші.

Якщо вікно вже визначені hWnd параметр гарячу клавішу з тим самим ідентифікатором, що вказаний параметр id , нові значення fsModifiers і . к. параметри заміни попередньо задані значення цих параметрів.

Windows CE: Windows CE версії 2.0 та пізніші версії підтримує додаткові прапор, називається MOD_KEYUP, для параметра fsModifiers . Якщо ви MOD_KEYUP прапор, вікна буде надіслано повідомлення WM_HOTKEY на ключ до заходу, а також на ключ вниз події.

RegisterHotKey можуть бути використані для реєстрації гарячі клавіші через теми.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури вводу функції, GlobalAddAtom, UnregisterHotKey, WM_HOTKEY

Index