Системи і Nonsystem натискання клавіш

Система робить розходження між системи натискання клавіш і nonsystem натискання клавіш. Система натискання клавіш виробляти системи клавіш повідомлень, WM_SYSKEYDOWN і WM_SYSKEYUP. Nonsystem натискання клавіш виробляти nonsystem клавіш повідомлень, WM_KEYDOWN і WM_KEYUP.

Якщо ваші вікна процедури потрібно обробити повідомлення клавіш системи, переконайтеся, що після обробки повідомлення процедура проходить DefWindowProc функції. В іншому випадку, всі системні операції за участю клавішу alt буде вимкнуто, коли вікно має фокус вводу. Тобто, користувач не зможе отримати доступ до меню або системного меню вікна, або використовувати alt + esc або сполучення клавіш alt + tab, щоб активувати в інше вікно.

Системні клавіші повідомлення є насамперед для системи, а не застосунком. Система використовує їх надати вбудований клавіатура інтерфейс меню і дозволяє користувачеві керувати, які вікно є активним. Системні клавіші повідомлення створюються під час введення ключа у поєднанні з клавішею alt, або коли користувач типи та без вікна фокусу клавіатури (наприклад, активного додатка згорнуте). У такому разі повідомлення розміщені черга повідомлень, пов'язаних з активного вікна.

Nonsystem клавіш повідомлення, для використання програми windows; DefWindowProc функція не робить нічого з ними. Вікно процедуру можна скасувати будь-яку nonsystem клавіш повідомлення, які не потрібно.

Index