Характер та ліній

TheWin32 інтерфейс надає кілька повідомлень, що повертає відомості про рядків і знаків у текстове поле. Більшість повідомлень повернення індексу, зазвичай COLUMN число, посилання на символ або лінії. З огляду на це, одна лінія редагувати елемент керування, який містить знаки n , індекс рядка дорівнює нулю і символи є індексується від нуля до n -1. У на багаторядковий редагувати елемент керування, який містить m ліній і n знаків, лінії індексуються від нуля до м -1, і символи є індексується від нуля до n -1. Зверніть увагу, що характер індексування ігнорує розриви рядків.

Застосунку можна визначити кількість символів у текстове поле за допомогою надсилання WM_GETTEXTLENGTH повідомлення для редагування елемента керування. Це повідомлення повертає довжини, в символах (включаючи припинення характер null), текст в елементі керування однорядкового або багаторядковому редагування. Повідомлення EM_LINELENGTH повертає довжини, символи, лінії, вказаний символ індекс символу в рядку. Повернуті довжиною не містить будь-яких виділених символів. Заявку можна використовувати ці повідомлення в однорядковому або багаторядковому редагувати елемент керування.

Повідомлення EM_GETFIRSTVISIBLELINE повертає COLUMN індекс розміщеного видимі лінії в на багаторядковий редагування елемента керування або COLUMN індекс перший видимий знак у одна лінія редагувати елемент керування. Заявку можна скопіювати рядок з поля в буфер шляхом надсилання EM_GETLINE повідомлення для редагування елемента керування. Лінії, визначено його лінія індексу, і з цього отримання буфер містить максимальну кількість байтів для копіювання в буфер. Значення, що повертається, є кількість байтів, скопійовані. Це повідомлення також може бути використаний в однорядковому або багаторядковому редагувати елемент керування.

Є унікальним повідомлення для повернення інформацію про лінію в елемент керування багаторядковий текст. Повідомлення EM_GETLINECOUNT повертає кількість рядків в текстове поле. Програма може визначити індекс символ певного рядка за допомогою EM_LINEFROMCHAR та EM_LINEINDEX повідомлення. Повідомлення EM_LINEFROMCHAR повертає індекс рядок, який містить указаний символ покажчика. Це повідомлення є зворотний бік EM_LINEINDEX повідомлення, яке повертає індекс перший знак у вказаний рядок.

Index