EM_LINELENGTH

Програма надсилає повідомлення "EM_LINELENGTH" для отримання довжину лінії, символів, в текстове поле, у.

EM_LINELENGTH wParam = ich (WPARAM);  / / символ індекс lParam = 0;             / / не використовуються; повинні бути нульовим 

 

Параметри

ich
Значення wParam. Визначає індекс символу символ у рядку, довжину якого є завантажуються, коли EM_LINELENGTH надсилається на елемент керування багаторядковий текст. Якщо цього параметра – 1, повідомлення повертає кількість знаків, які виділені рядки, які містять виділені символи. Наприклад, якщо виділення продовжений з четвертого знака одну лінію через восьмий характер з кінця наступного рядка, значення, що повертається буде 10 (три символи в першому рядку) і сім на наступний.

Повернення значень

Значення, що повертається є довжини, символи, лінії, визначених параметр ich , надсилаючи повідомлення EM_LINELENGTH на на багаторядковий редагувати елемент керування. Значення, що повертається, є довжини, символи тексту в елементі керування редагування, коли повідомлення EM_LINELENGTH відправлено до однорядкового редагувати елемент керування.

Зауваження

Використання EM_LINEINDEX повідомлення, щоб отримати характер індекс для даного рядку номер в рамках на багаторядковий редагування елемента керування.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Редагування елементів керування огляд, Редагувати елемент керування повідомлень, EM_LINEINDEX

Index