DialogProc

Функція DialogProc — визначений у застосунку зворотний виклик функція використовується разом із функцією DialogBox . Він обробляє повідомлення, надіслані діалогове вікно модальних або немодальною. DLGPROC тип визначає покажчик функції зворотного виклику. DialogProc — це ім'я програми визначені функції.

BOOL зворотного ВИКЛИКУ DialogProc ( HWND  hwndDlg, / / ручка для діалогового вікнаUINTuMsg, / / повідомленняWPARAMwParam, / / перші повідомлення параметраLPARAMlParam / / другий параметр повідомлення);
 

Параметри

hwndDlg
Визначає діалогового вікна.
uMsg
Визначає повідомлення.
wParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.
lParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.

Повернення значень

За винятком у відповідь на повідомлення WM_INITDIALOG діалоговому вікні порядок повинні повернутися ненульовим, якщо він обробляє повідомлення, так і нуль, якщо це не так. У відповідь на повідомлення, WM_INITDIALOG процедура діалоговому вікні повинні повернутися нуля, якщо вона викликає функцію " SetFocus ", щоб встановити фокус до одного з елементів керування в діалоговому вікні. В іншому випадку його слід повернути ненульовим, в цьому випадку система встановлює фокус на перший елемент керування в діалоговому вікні, яке може бути надана у центрі уваги.

Зауваження

Ви повинні використовувати діалоговому вікні порядок, тільки якщо ви використовуєте діалоговому вікні клас для діалогового вікна. Це клас за замовчуванням і використовується, коли немає явного клас вказано в діалоговому вікні шаблон. Хоча діалоговому вікні Процедура аналогічна вікно процедури, вона повинна не викликати функцію DefWindowProc для обробки небажаних повідомлень. Небажані повідомлення проходять всередині діалоговому вікні вікно процедури.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Користувача.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні функції, CreateDialog, CreateDialogIndirect, CreateDialogIndirectParam, CreateDialogParam, DefWindowProc, DialogBox, DialogBoxIndirect, DialogBoxIndirectParam, DialogBoxParam, SetFocus, WM_INITDIALOG

Index