Створення курсору

Попередньо визначений стандартний курсори, тому не потрібно створювати їх. Щоб використати стандартний курсор, застосунок отримує дескриптор курсору за допомогою функції LoadCursor або LoadImage . Курсор впоратися це унікальне значення типу HCURSOR , що визначає стандартний або настроюваних курсору.

Для створення користувацьких курсор для застосунку, ви б зазвичай використання графічних додатків і включати курсор як ресурсу в файл ресурсів визначення програми. Під час виконання Телефонуйте LoadCursor отримати дескриптор курсору. Курсор ресурсів містять дані для кількох різних пристроях відображення. Функція LoadCursor автоматично вибирає найбільш відповідні дані для поточного пристрою відображення. Завантажити курсор безпосередньо з є.CUR або.АНІ файлу, слід використовувати функцію LoadCursorFromFile.

Також можна створити настроювані курсор під час виконання за допомогою CreateIconIndirect функція, яка створює курсор на основі вмісту ICONINFO структури. Функція GetIconInfo заповнює цю структуру з вістря координати та інформації, що стосується пов'язаного бітова маска та кольору.

Застосунки повинні реалізувати настроюваний курсори як ресурси і використання LoadCursor, LoadCursorFromFileабо LoadImage , а не створити курсор під час виконання. Використання ресурсів курсор уникає пристрій залежність, спрощує локалізації і дає змогу програмам поділитися курсор конструкцій.

Функція CreateIconFromResourceEx дозволяє застосунок для створення ікони і курсори, на основі даних ресурсу. CreateIconFromResourceEx створює курсор на основі двійкові ресурсу дані з інших виконуваний файл (.Файли EXE) або бібліотек динамічного компонування (DLL). Він повинен передувати дзвінки на LookupIconIdFromDirectoryEx функції, а також декілька функцій ресурсу. LookupIconIdFromDirectoryEx визначає найбільш відповідні дані курсор на поточному пристрої відображення. Щоб отримати додаткові відомості про функції ресурсу див. ресурси.

Index