Типові діалогове вікно повідомлення

Загальних діалогових вікнах використовувати повідомлень, щоб повідомити ваші вікна процедури або гачок процедури, коли певні події відбуваються. Крім того, є повідомлення, що ви можете відправити Загальні діалогового вікна для отримання інформації або для керування поведінкою або появи діалогового вікна. У цьому розділі описано типові діалогове вікно повідомлення, зареєстрований RegisterWindowMessage функції, повідомлень використовується діалогове вікно шрифт і діалогового вікна Параметри сторінки та повідомлень, які використовуються діалогові вікна Explorer стиль Відкрити і Зберегти як .

Загальні діалоговому вікні Бібліотека визначає набір рядків повідомлення. Ви можете передати константа, пов'язаний з однією з цих рядків повідомлення в RegisterWindowMessage для отримання ідентифікатора повідомлення. Потім можна ідентифікатор для виявлення та обробки повідомлень, надісланих з Загальні діалогового, або надсилати повідомлення до загальних діалогове вікно. Нижченаведена таблиця показує повідомлення констант і описує їх використання.

COLOROKSTRING Діалогове вікно параметрів кольору надсилає це повідомлення процедура гачок, коли користувач вибирає колір і натискання кнопки ОК . Гачок процедура може прийняти колір, або відхилити його і змусити діалоговому вікні залишатися відкритим.
FILEOKSTRING Відкрити або Зберегти як діалоговому вікні надсилає це повідомлення процедура гачок, коли користувач вибирає ім'я файлу і натискає кнопку ОК . Гачок процедура може прийняти ім'я файлу, або відхилити його і змусити діалоговому вікні залишатися відкритим.

Для Explorer стиль Відкрити і Зберегти як діалогові вікна це повідомлення була замінена повідомлення про CDN_FILEOK.

FINDMSGSTRING Діалогове вікно Пошук або заміна надсилає це повідомлення вікно процедуру вікна, що його батько, коли користувач натискає на Знайти далі, замінитиабо замінити всі кнопки або закриття діалогового вікна. Повідомлення lParam параметр, що вказує на FINDREPLACE структуру, що введення користувача.
HELPMSGSTRING Всіх загальних діалогових надіслати це повідомлення до вікна порядку їх батьків вікно, коли користувач натискає кнопку Довідка.

Для Explorer стиль Відкрити і Зберегти як діалогові вікна це повідомлення була замінена повідомлення про CDN_HELP.

LBSELCHSTRING У діалоговому вікні Відкрити або Зберегти як надсилає це повідомлення гачок процедура разі зміни виділення у списку ім'я файлу.

Для Explorer стиль Відкрити і Зберегти як діалогові вікна це повідомлення була замінена повідомлення про CDN_SELCHANGE.

SETRGBSTRING Процедура гачок повідомлення можна надіслати цей Колір діалоговому вікні, щоб встановити поточний колір виділення.
SHAREVISTRING У діалоговому вікні Відкрити або Зберегти як надсилає це повідомлення гачок процедура якщо порушення прав доступу відбувається для вибраного файлу, коли користувач натискає кнопку OK.

Для Explorer стиль Відкрити і Зберегти як діалогові вікна це повідомлення була замінена повідомлення про CDN_SHAREVIOLATION.


Деякі загальні діалогових вікнах надсилати та отримувати інші вікна повідомлення. Процедура гачок діалогове вікно шрифт можна надіслати будь-якому з WM_CHOOSEFONT_ * повідомлення діалогового вікна шрифт . Докладніше перегляньте Діалогове вікно шрифт. Діалогове вікно Параметри сторінки надсилання WM_PSD_ * повідомлення якщо ви увімкнули PagePaintHook гачок процедури. Докладніше перегляньте Діалогове вікно Параметри сторінки.

Діалогові вікна Explorer стиль Відкрити і Зберегти як підтримує набір попередньо повідомлень. До них відносяться сповіщення про повідомлення, надіслані у вигляді на WM_NOTIFY повідомлення до вашої процедури гачок і повідомлення, що ваш гачок процедури можна відправити до діалогового вікна. Повний список таких повідомлень в розділі Explorer-стиль гачок процедури.

Index