SHAREVISTRING

Відкрити або Зберегтияк діалогове SHAREVISTRING зареєстрованих повідомлення надсилається до вашої процедури гачок якщо порушення прав доступу відбувається для вибраного файлу, коли користувач натискає кнопку OK .

Для Explorer стиль Відкрити і Зберегтияк діалогові вікна це повідомлення була замінена повідомлення про CDN_SHAREVIOLATION .

MessageID = RegisterWindowMessage(SHAREVISTRING);
wParam = 0;
lpofn = lParam (LPOPENFILENAME) 

Параметри

lpofn
Вказівник на структуру OPENFILENAME . LpstrFile членом цієї структури містить ім'я файлу, що викликало порушення прав доступу.

Повернення значень

Гачок процедура повинна повертати одне з таких значень, щоб вказати, як діалогового вікна повинні обробляти порушення прав доступу:

Значення, яке повертається Опис
OFN_SHAREFALLTHROUGH Прийняти ім'я файлу
OFN_SHARENOWARN Відхилити ім'я файлу, але не попереджає користувача. Додаток не відповідає за відображенню попередження.
OFN_SHAREWARN Відкидає ім'я файлу і виводить попередження (той же результат, як ніби не було ні гачок процедура).

Зауваження

Процедура гачок необхідно вказати постійне SHAREVISTRING в виклику функції RegisterWindowMessage щоб отримати ідентифікатор повідомлення, відправлені на діалоговому вікні.

Діалогове вікно повідомлення надсилається у SHAREVISTRING зареєстровано лише, якщо ви не вказано прапор OFN_SHAREAWARE в OPENFILENAME структурі, член прапори під час створення діалоговому вікні.

Якщо процедура гачок невизначеного значення, діалогове вікно реагує, якщо OFN_SHAREWARN було повернуто.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.
Юнікод:Визначено як Unicode та ANSI повідомлення.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, Загальні повідомлення діалогового вікна, CDN_SHAREVIOLATION, OPENFILENAME, RegisterWindowMessage

Index