DEVNAMES

DEVNAMES структура містить рядки, що визначити водія, пристрій і вивід назви портів для принтера. Функція PrintDlg використовує ці рядки ініціалізації членів у визначені системи діалогове вікно Друк . Коли користувач закриває діалогове вікно, відомості про вибраний принтер повертається у цій структурі.

typedef tagDEVNAMES типу struct {/ / dvnm слово wDriverOffset; 
    СЛОВО wDeviceOffset; 
    СЛОВО wOutputOffset; 
    СЛОВО wDefault; 
    / / драйвер пристрою та рядки ім'я порту виконайте wDefault} DEVNAMES 

 

Члени

wDriverOffset
(Вхід/вихід) Задає Зсув символів з самого початку, цієї структури нульовим рядок, який містить ім'я файлу (без розширення) драйвера пристрою. При вводі цей рядок використовується для визначення принтера на початковому етапі відображення в діалоговому вікні.
wDeviceOffset
(Вхід/вихід) Задає Зсув символів з самого початку, цієї структури на рядок (не більше 32 байтах, включаючи на null) містить ім'я пристрою. Цей рядок повинна бути ідентичними dmDeviceName член на структури DEVMODE.
wOutputOffset
(Вхід/вихід) Задає Зсув символів з самого початку, цієї структури нульовим рядок, який містить ім'я пристрою на фізичному носії (порт виходу).
wDefault
Визначає, чи однаковий текст у DEVNAMES структурі визначити принтером за промовчанням. Цей параметр використовується для переконайтеся, що принтер за замовчуванням не змінився з минулого операцію друку. Якщо будь-який з рядків не збігаються, попередження відображаються повідомлення користувача, що документ, можливо, потрібно буде переформатувати.

На вихід член wDefault змінюється, тільки якщо відображалася у діалоговому вікніНастроювання друкуі користувач вибрав кнопку ОК . DN_DEFAULTPRN прапор використовується, якщо було вибрано принтер за замовчуванням. Якщо вибрано певний принтер, позначку не використовується. Інші прапори у цей компонент зарезервовано для внутрішнього використаннядіалогове вікно Друкдіалоговому вікні процедури .

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, Спільні діалоговому вікні структури, DEVMODE, PrintDlg

Index