Відкривати та зберігати як діалогових вікон

Діалогове вікно Відкриття дозволяє вказувати на диск, каталог та ім'я файлу або набір файлів для відкриття. Ви створити та відобразити Відкрити діалогове ініціалізації структуру OPENFILENAME та проходження структура GetOpenFileName функції.

Діалогове вікно Зберегти як дає змогу вказувати диск, папку та ім'я файлу для збереження. Створення та відображення діалогового вікна Зберегти як ініціалізації структуру OPENFILENAME та проходження структура GetSaveFileName функції.

Починаючи з Windows 95 і Windows NT версії 4.0, нова версія діалогових вікнах Відкрити та Зберегти як надає інтерфейс користувача функцій, які схожі на провідник Windows. Однак, система продовжує підтримувати старого стилю відкриті діалогові вікна та Зберегти як для додатків, які повинні бути у відповідності з дорослими інтерфейс користувача.

Крім різниця в зовнішньому вигляді Explorer стиль і старого стилю діалогових вікнах відрізняються в їх використанні користувацькі шаблони та гачок процедури для налаштування у діалогових вікнах. Однак, Explorer стиль і старого стилю діалогові вікна мають ж поведінку для самих основних операцій, таких як зазначення імені файлу фільтр, перевірки даних користувача і отримати ім'я файлу, вказані користувачем. Щоб отримати додаткові відомості про Explorer стиль і старого стилю діалогові вікна бачити Відкрити і зберегти як діалоговому вікні Настройка.

На рисунку нижче показано типовий Explorer стиль відкрито діалогове вікно.

На рисунку нижче показано типовий Explorer стиль, Зберегти як діалогове вікно.

Якщо користувач визначає ім'я файлу і натискання кнопки ОК , GetOpenFileName або GetSaveFileName Повертає логічне значення ІСТИНА. Буфер, вказав на lpstrFile членом OPENFILENAME структура містить повний шлях та ім'я файлу, вказані користувачем.

Якщо користувач скасував діалогового вікна Відкрити або Зберегти як , чи виникає помилка, функція повертає значення ХИБНІСТЬ. Щоб визначити причину помилки, виклику функції CommDlgExtendedError до отримання розширена помилка значення. Якщо lpstrFile буфер занадто малий, щоб отримати повне ім'я, CommDlgExtendedError повертає FNERR_BUFFERTOOSMALL та перших 2 байти буфера вказав на lpstrFile член налаштовані на ціле значення, вказавши розмір, необхідних для отримуєте повне ім'я.

Explorer стиль діалогових вікнах доступні лише 32-розрядні програми. не 16-розрядних додатків можна використовувати thunking щоб відобразити діалогове вікно провідника стиль.

Windows 95 і Windows 98: Win32 застосунків, що використовують старого стилю діалогових вікнах це зробити за допомогою в thunk. Це означає, що будь-який вказівник гачок DoCmd nonpersistent копію даних. Наприклад, курсор OPENFILENAME в WM_INITDIALOG повідомлення не є вказівник на буфер, який попередньо визначеного. Якщо потрібно передати особисті дані вашої процедури гачок, розшарування його структуру та зберігати вказівник на структуру в OPENFILENAME структурі, член lCustData.

Index