Відкривати та зберігати як діалоговому вікні Настройка

Можна настроїти в діалоговому вікні Відкрити або Зберегти як , шляхом надання гачок процедуру, шаблон або обидва. Однак Explorer стиль і старого стилю версії діалогових вікнах відрізняються в їх використанні користувацькі шаблони і гачок процедури.

Інформацію про налаштування діалогове вікно Explorer стилю можна знайти в Explorer-стиль гачок процедур, Explorer-стиль настроюються шаблониі Explorer-стиль керування ідентифікаторами. Докладніші відомості про настроювання старого стилю діалогове побачити Налаштування старого стилю діалогових вікон.

У нижченаведеній таблиці подано відмінності між двома стилями.

Налаштування Опис
Провідник стиль
Гачок процедури
Процедура гачок отримує сповіщення про повідомлення, надіслані з діалогового вікна загальних і повідомлення для будь-яких додаткових елементів керування, визначеного, вказавши шаблон діалоговому дитини. Процедура гачок не отримує повідомлення для стандартних елементів керування діалогового вікна за замовчуванням.
Провідник стиль
Настроюваний шаблон
Система використовує настроюваний шаблон, щоб створити діалогове вікно дитини. Шаблон можна визначати додаткові елементи керування і можна вказати розташування скупчення стандартних елементів керування. Настроюваний шаблон не замінить стандартний шаблон.
Старого стилю
Гачок процедури
Процедура гачок отримує всі повідомлення, надіслані до діалогового вікна, включаючи повідомлення для настроюваних елементів керування, стандартні елементи керування. Процедура гачок також отримує зареєстрованих повідомлень, які надсилаються з діалогового вікна загальних.
Старого стилю
Настроюваний шаблон
Настроюваний шаблон замінює стандартний шаблон. Створити настроюваний шаблон, змінюючи шаблон за промовчанням, вказані в в ПОПЕРЕДЖУЄ.Файл DLG.

Назву за промовчанням для Explorer стиль і діалогові вікна старого стилю є "Відкритим" або "Зберегти як". Змінювати назви, вказати новий заголовок в OPENFILENAME структурі, член lpstrTitle.