CB_ADDSTRING

Програма надсилає повідомлення CB_ADDSTRING додати рядок до списку поля зі списком. Якщо поле зі списком має стиль CBS_SORT, рядок додається в кінець списку. В іншому випадку, рядок вставляється в списку, і список сортується.

CB_ADDSTRING wParam = 0;             / / не використовуються; повинні бути нульовим lParam = lpsz (LPARAM) (LPCTSTR);  / / адреса для додавання рядка 

 

Параметри

lpsz
Значення lParam. Вказівник на рядок буде додано. Якщо створити поле зі списком з власником звертається стилю, але без CBS_HASSTRINGS стилю, значення параметра lpsz зберігається у вигляді елемента даних, а не рядка це б інакше команду. Елемент даних можна отримати або зміни за допомогою CB_GETITEMDATA або CB_SETITEMDATA повідомлення.

Повернення значень

Значення, що повертається, є COLUMN індексу, який рядок у списку в полі зі списком. Якщо виникає помилка, значення, що повертається, є CB_ERR. Якщо недостатньо місця для збереження нового рядка, це CB_ERRSPACE.

Зауваження

Якщо ви створюєте в полі зі списком, власник звертається з CBS_SORT стилем, але без CBS_HASSTRINGS стилі, WM_COMPAREITEM повідомлення надсилається один або декілька разів власникові поле зі списком так новий елемент можуть бути належним чином розміщені у списку.

Щоб вставити рядок на певне місце у списку, використовуйте CB_INSERTSTRING повідомлення.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, CB_DIR, CB_INSERTSTRING, WM_COMPAREITEM

Index